P0

Sportas

Pagerbė Europos karatė čempionus ir prizininkus

Avatar

Martynas Vainorius
2018-07-19


Ketvirtadienio popietę Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas padėkos raštais ir dovanomis apdovanojo uostamiesčio karatė kyokushin mokyklos „Shodan“ sportininkus, Europos čempionate iškovojusius rekordinį kiekį medalių.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Taip pat pirmą kartą mokyklos istorijoje parsivežtas iš geriausio Europos čempionato kovotojo vardas. Moterų kategorijoje jis buvo skirtas Skaistei Venckutei.

Lenkijoje, Vroclave, vykusiame čempionate trenerių Luko Kubiliaus, Tomo Struopaus, Aivaro Baltmiškio ir Astos Dauskurtės auklėtiniai iškovojo 11 medalių.

Suaugusiųjų grupėje čempionais tapo Skaistė Venckutė (kategorija -55 kg) ir Eventas Gužauskas (+95 kg). Bronzą iškovojo Erika Rukšėnaitė (-60 kg) ir Monika Ryžkovaitė (+65 kg).

Jaunių U18 grupėje iškovoti 3 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medaliai. Čempionais tapo Žygimantas Šniaukas (-75 kg), Julija Balčiūtė (+65 kg) ir Guoda Pakalniškytė (-65 kg). Matas Jonauskas tapo Europos vicečempionu kata rungtyje. Bronzos medaliais pasidabino Ieva Budrytė (+65 kg), Darija Adomaitytė (-55 kg) ir Dominykas Muntrimas (+80 kg).

“Šie metai buvo perėjimas iš jaunų į suaugusiųjų, tai nesitikėjau, kad pavyks tapti čempione. Bet ir burtai pakankamai gerai susiklostė”, – sakė S. Venckutė.

“Pirmą kartą suaugusių kategorijoje iškovojome du aukso medalius. Ir pats čempionatas tapo derlingiausia medaliais. Jei būtų skaičiuojama komandinė įskaita, mūsų mokykla būtų pirma. Tikslas dabar yra pasaulio čempionatai, pasaulio taurės varžybos”, – sakė mokyklos mokytojas, treneris R. Kubilius.

Meras savo ruožtu pasidžiaugė ir medeliais, ir tuo, kad “Shodan” išlaiko lygį ir tradicijas”.

“Malonu tokį klubą Klaipėdoje turėti, vienas geriausių Lietuvoje. Džiugu ir kad jį lanko per 300 vaikų”, – antrino Savivaldybės administracijos Sporto ir kūno kultūros skyriaus vedėjas Saulius Paliulis.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-07-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt