P0

Uostas ir jūra

Dovana vaikams, nemačiusiems jūros

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-23


Jūros šventės įkarštyje, liepos 27-29 d., Smiltynės Jachtklube vyks renginys „INREAL vasara vaikams Smiltynės Jachtklube“. Į Smiltynę pakviesta 70 vaikų, gyvenančių globos namuose visoje Lietuvoje ir iki šiol nemačiusių jūros.

Organizatorių nuotr.

Čia jau antru metus organizuojama „Smiltynės Jachtklubo regata. Lietuvos Platu 25 jachtų klasės čempionatas“ bei Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ akcija „Padovanok vaikui vasarą“.

Šių metų renginys truks 3 dienas, regatoje rungtyniaus apie 60 buriuotojų.

„Įkvėpti praėjusių metų renginio nusprendėme, kad jis turi trukti ilgiau. Taip galėsime daugiau laiko praleisti kartu, patirti naujų įspūdžių ir, žinoma, ilgiau pabūti prie jūros. Džiaugiamės galėdami būti šios gražios akcijos dalimi, todėl stengsimės sukurti nepamirštamą savaitgalį vaikams, kuriems taip reikia mūsų dėmesio. Stovyklaudami jie dalyvaus regatoje, rungtyniaus jachtomis drauge su buriuotojais, lankysis Jūrų muziejuje, žiūrės kiną po atviru dangumi, džiaugsis įvairiomis pramogomis, matys saulėlydžius jūroje ir saulėtekius mariose“, – pranešime spaudai cituojama INREAL grupės projektų vadovė ir renginio koordinatorė Miglė Savickaitė.

Organizatorių nuotr.

Renginyje savanoriaus INREAL grupės darbuotojai, buriuotojai bei Smiltynės Jachtklubo uosto klientai, norintys prisijungti prie šios kilnios akcijos.

Pasak Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, vaikystės vasara – nuostabiausias gyvenimo metas, formuojantis įgūdžius visam ateinančiam gyvenimui. Todėl jau trečius metus vykstanti akcija kviečia įvairiais būdais prisidėti prie turiningo sunkumus patiriančių vaikų ir jaunuolių vasaros laisvalaikio, stiprinti socialinius įgūdžius ir sudaryti sąlygas dalyvauti vasaros stovyklose.

2017 metais INREAL ir Smiltynės Jachtklubo su partneriais organizuotoje šventėje dalyvavo beveik 50 buriuotojų bei daugiau kaip 200 vaikų iš Klaipėdos regiono vaikų globos namų, dienos centrų, socialiai remtinų šeimų. Gavus daug pozityvių vertinimų ir palaikymo, nuspręsta šventę padaryti kasmetiniu renginiu.

INFORMACIJA

INREAL grupė, kurią sudaro UAB „Inreal valdymas“, UAB „Inreal“ ir UAB „Inreal GEO“ , teikia bene plačiausią Lietuvoje nekilnojamojo turto paslaugų spektrą. Jose šiuo metu dirba per 90 darbuotojų 11-oje šalies miestų. Per daugiau nei 20 veiklos metų įgyvendinta per 50 įvairios paskirties nekilnojamojo turto projektų, kurie pelnė pripažinimą ir apdovanojimus ne tik Lietuvos, bet ir tarptautiniuose konkursuose. 2015/16 ir 2016/17 metais INREAL grupei buvo suteiktas Nacionalinio Laimėtojo vardas prestižiniame Europos verslo apdovanojimų konkurse (European Business Awards) Verslo ir aplinkos darnos kategorijoje.

 


  2018-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt