P0

Kriminalai ir nelaimės

Už vynuogių degtinės varymą – bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-25


Iš vynuogių pasigaminta naminė degtinė vyrui kainavo brangiai: trečiadienį Klaipėdos miesto apylinkės teismas už tai klaipėdiečiui skyrė 800 eurų baudą.

Nustatyta, kad vyras savo bute pasigaminęs laikė daugiau kaip 15 litrų naminių stiprių alkoholinių gėrimų, kuriuose alkoholio koncentracija svyravo nuo 34,8 iki 72,4 proc.

Palmiros Mart nuotr.

Vyras prisipažino, jog turėjo kibirą vynuogių, kurios pradėjo rūgti. Pamatęs internete, kad iš jų galima pasidaryti naminę vynuogių degtinę, jis esą smalsumo vedamas pasigamino gėrimų artėjančio žmonos gimtadienio bei Naujųjų metų proga. Vyras teigė neturėjęs tikslo gėrimų realizuoti ir pažadėjo daugiau jų negaminti.

Be to, teisiamasis buvo kaltinamas ir be leidimo įgijęs šaudmenis, kuriuos irgi laikė savo bute. Šovinius vyras teigė radęs miške tarp samanų. Kadangi juose nebuvo kulkų, nusprendė, kad jie nepavojingi, be to, buvo surūdiję. Jų realizuoti irgi neketinęs.

Klaipėdos miesto apylinkės teismo pranešime teigiama, jog pagal gautą ekspertizės išvadą nustatyta, kad minėti šaudmenys yra skirti mokymams, pratyboms, sukelia tik garsą imituojantį šūvį ir gyvybei pavojaus nekelia, todėl vyras dėl šio epizodo buvo išteisintas.


  2018-07-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt