Svarbu, Transportas

Kelininkai iškrės kiaulę Jūros šventei? (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-07-26


Klaipėdos savivaldybei priklausančią Tilžės gatvės atkarpą rekonstruojanti bendrovė “Žemkasa” ketvirtadienį privalėjo atidaryti eismą šia gatve, kuri yra vienas iš pagrindinių įvažiavimą į miesto kelių.

Leidimas ją užtverti buvo duotas tik laikotarpiui nuo liepos 9 iki 25 dienos.

“Tikriausiai vėl orai sutrukdė kelininkams”, – ironizavo nuotrauką atsiuntęs “Atviros Klaipėdos” skaitytojas Marius, atkreipęs dėmesį, kad ir šiandien darbus atlieka vos keli “Žemkasos” darbuotojai.

Skaitytojo nuotr.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Elida Mantulova “Atvirai Klaipėdai” sakė, jog kelininkai patikino, kad šiuo metu atliekami asfaltavimo darbai bus baigti šiandien ir penktadienį eismas jau bus atidarytas.

„Žemkasa“ pasiūlė juos atlikti už šiek tiek daugiau nei 4,2 mln. Eur. Šios lėšos kooperuojamos iš kelių šaltinių – Savivaldybės biudžeto, Kelių priežiūros ir plėtros programos, Europos Sąjungos fondų, prisideda ir Uosto direkcija bei šalia Sendvario žiedo parduotuvę pastačiusi bendrovė „Lidl Lietuva“.


2018-07-26

3 komentarai apie “Kelininkai iškrės kiaulę Jūros šventei?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt