P0

Politika

Klaipėdoje lankosi Odesos meras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-26


Klaipėdoje su oficialiu vizitu lankosi Odesos (Ukraina) meras Genadijus Truchanovas.

Kartu su Odesos savivaldybės Ekonominės plėtros departamento vadovu Sergejumi Tetiukhinu į Klaipėdą atvykęs G. Truchanovas miesto rotušėje susitiko su Klaipėdos meru ir aptarė miestų sąlyčio taškus, Klaipėdos patirtį vykdant įvairius projektus, teikiant viešąsias paslaugas bei tolesnio bendradarbiavimo ir keitimosi patirtimi perspektyvas.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

„Odesa – Klaipėdos miesto partneris. Džiugu, kad domimasi mūsų gerąja patirtimi, verslo, mokslo ir socialinės infrastruktūros objektais. Plėtodami bendradarbiavimą su užsienio partneriais ne tik patys įgyjame naujos patirties, atrandame naujų galimybių, bet ir tampame geruoju pavyzdžiu kitiems miestams“, – pranešime cituojamas uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas.

Svečiai iš Odesos lankysis Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje, uoste, universitete, jie taip pat domisi atliekų tvarkymo sistema, planuoja aplankyti svarbius Klaipėdos socialinės infrastruktūros objektus – baseiną, Švyturio areną, tvarkomas viešąsias erdves.

G. Truchanovas bei S. Tetiukhinas taip pat numato lankytis Neringoje bei Palangoje.

INFORMACIJA

Partnerystės sutartis tarp Klaipėdos ir Odesos pasirašyta 2004 metais. Abu miestai sutarė bendradarbiauti ekonomikos ir prekybos, švietimo, mokslinių tyrimų, kultūros, sporto, turizmo bei kitose srityse. Iš viso Klaipėda turi 16 miestų partnerių, dar su 11 yra pasirašyti bendradarbiavimo ketinimų protokolai.


  2018-07-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt