P0

Kriminalai ir nelaimės

Gaisras Onkologijos korpuse likviduotas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-29


Sekmadienį apie 15.34 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologiniame korpuse kilo gaisras.

Pranešama, kad į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai, policijai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Nei Klaipėdos universitetinės ligoninės Informacijos, nei Priėmimo skyriuose “Atvirai Klaipėdai”gaisro fakto niekas patvirtinti negalėjo.

Informacijos skyriaus slaugytoja teigė išvis nieko apie tai negirdėjusi, o Priėmimo skyriuje telefonu atsiliepęs gydytojas sakė kažką girdėjęs “apie uždūminimą”, tačiau darbo esą tiek daug, kad jiems ne tas dabar galvoje.

Tačiau panašu, kad pagalbos niekam neprireikė, gaisras buvo nedidelis, jis kilo viename iš Onkologinio korpuso kabinetų ir greitai buvo likviduotas.


2018-07-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt