P0

Fotoreportažai, Svarbu, Veidai

Šventinio mero vakaro akimirkos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-29


Šeštadienio vakarą neseniai baigtoje įrengti Klaipėdos piliavietės šiaurinėje kurtinoje surengtas tradicinis Klaipėdos mero padėkos vakaras Jūros šventės “rėmėjams ir draugams”.

Į vakarą kviestiems svečiams rekomenduota turėti aprangos detalę – žuvelę.

Vakaro metu svečius linksmino grupė “Sabor Latino LT”, prie kurios prisijungė du merai – Klaipėdos ir Odesos. Vakaro šeimininkas tradiciškai grojo trimitu, o jo kolega Genadijus Truchanovas mušė būgnus.

Vytautas Grubliauskas vėliau prisijungė ir prie japonų tradicinių būgnų wadaigo būgnininkų grupės „Daigen-gumi“, kuri prieš tai šeštadienį surengė pasirodymą Jūros šventės pikniko zonoje.

Visuomenė su naujosiomis piliavietės patalpomis galės susipažinti jau per miesto gimtadienio šventę ateinantį trečiadienį, rugpjūčio 1-ąją, kai čia bus pristatoma paroda ir leidinys „Klaipėdos (Memel) kraštas: nuo ištakų iki XVII amžiaus“.

Martyno Vainoriaus nuotr.


2018-07-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt