P0

Mums rašo

Reklama ir realybė “Forto dvare” (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-30


Klaipėdietis Vytautas su “Atvira Klaipėda” pasidalino įspūdžiais, kuriuos patyrė pietaudamas Klaipėdoje, Teatro aikštėje įsikūrusiame “Forto dvare”.

“Kai atnešė patiekalą, jis stipriai nustebino. Teko nufotografuoti palyginimui, kas yra meniu ir ką patiekė. Nuotrauką pridedu”,  – trumpai ir aiškiai parašė skaitytojas.

UAB „Restoranų grupė FORTO DVARAS“ marketingo vadovas Kęstutis Markevičius patikino, kad tai yra “išskirtinis atvejis” ir jis bendrovei yra žinomas.

“Tai, be abejo, yra akivaizdi mūsų klaida, įvykusi dėl aplinkybių sutapimo ir žmogiškojo faktoriaus. Į valgiaraščius dedame nuotraukas „nepapuikintas“, o būtent tokios išvaizdos patiekalus, kokius svečias ir privalo gauti. Jei tiekėjas neatvežė tinkamų produktų – svečias turėjo būti informuotas priimant užsakymą, o ne vėliau. Akivaizdu, kad pateiktasis patiekalas neatitinka mūsų standartų. Toks patiekalas negalėjo būti nešamas į salę. Tad suklydo ir virtuvės, ir salės darbuotojai. Pagaliau, svečiui atkreipus dėmesį, svečio turėjo būti nedelsiant atsiprašyta ir jis turėjo būti pavaišintas ar sutartas kitoks svečiui patrauklus sprendimas. Apmaudu, kad sekmadienį, restorano vadovei nedirbant, o po šeštadienio piko gal dar neatsigavę mūsų darbuotojai nesureagavo tinkamai. Nuoširdžiai atsiprašome svečio, kviečiame apsilankyti ir tikrai rasime ką pasiūlyti, kad deramai ištaisyti savo klaidas”, – taip šią situaciją pakomentavo K. Markevičius.


2018-07-30

2 komentarai “Reklama ir realybė “Forto dvare””

  1. Reklama internete nei kitoks viešinimas nepadės parduoti prastos prekės. Jei norite, kad žmonės pirktų – teikite kokybišką paslaugą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt