P0

Fotoreportažai, Švietimas

Vaikams – trijų dienų šventė Smiltynės Jachtklube

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-30


Savaitgalį Smiltynėje baigėsi trijų dienų renginys „INREAL vasara vaikams Smiltynės Jachtklube“, surinkęs draugėn „Gero vėjo klubo“ buriuotojus, savanorius, kurie skyrė savo savaitgalį bendravimui su vaikais, bei apie 70 vaikų ir juos lydinčių asmenų iš globos įstaigų visoje Lietuvoje.

„Esame laimingi galėdami dovanoti vaikams akimirkas, kurios džiugina ir lieka dar ilgai atminty. Vasaros stovyklas turbūt prisimename visi ir tyliai pagalvojame kaip smagu būtų vėl ten sugrįžti. Iš stovykloje dalyvaujančių vaikų galime pasimokyti drąsos ir nuoširdumo“, – pranešime cituojamas INREAL grupės vadovas Gediminas Pruskus.

Renginys prasidėjo nuo pažinties su Lietuvos kariuomene. Krašto apsaugos kariai buvo tie, kurie ne tik pastatė vaikams palapines nakvynei, bet ir papasakojo apie savo veiklą. Po pamokėlių visų skruostai pasipuošė Lietuvos vėliavomis, kurių nenuplovė net jūros vanduo.

Tos pačios dienos pavakare įvyko pirmasis vaikų susitikimas su jūra.

„Jūra yra šalta, graži, mėlyna ir be krašto“, – savo pirmus įspūdžius pasakojo seserys: Ugnė, Mija ir Kotryna, kurios jūrą matė pirmą kartą. Paplūdimyje vaikai krykštavo, taškėsi, spjaudė sūrų vandenį, sušalę kaleno dantim, lakstė pakrante paskui aitvarus, žaidė kamuoliu ir vėl lindo į bangas. Atrodė, kad jūros jiems tiesiog nebus gana. Pakrantėje išdygo ir smėlio pilis, kurią vaikai pavadino „Smėlio Jachtklubu“.

Šeštadienio rytas buvo skirtas Jūrų muziejui. O sugrįžus, po gardžių Smiltynės Jachtklubo šefo Gian Luca Demarco pagamintų pietų ir maudynių jūroje, visų laukė renginio „vinis“ – regata. „Gero vėjo klubo“ jachtos plukdė vaikus po Kuršių marias.

Šių metų renginys truko tris dienas.


  2018-07-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt