P0

Regionas

Dingusieji mariose atsirado patys

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-31


Pirmadienį, apie 19 val. Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras buvo gavęs informaciją, kad Kuršių mariose dingo du žmonės – vyras ir mergaitė, išplaukę iš Svencelės kaimo (Šilutės r.) į marias viena irklente. Taip pat gauta informacija, kad dingusieji vilkėjo tik maudymosi kostiumus be gelbėjimosi liemenių.

Karinių jūrų pajėgų jungtinis gelbėjimo ir koordinavimo centras nedelsiant pradėjo didelės apimties operaciją, kurios metu Pakrančių apsaugos rinktinė išsiuntė savo laivą „Boomeranger“, taip pat rajone paieškos darbus pradėjo ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis. Siekiant dar labiau sustiprinti paieškos pajėgumus į rajoną išsiųstas papildomai dar vienas pasieniečių „Boomeranger“ iš Nidos.

Apie 21 valandą gauta informacija, kad dingusieji atsirado – irkluotojai savarankiškai pasiekė krantą, jie nenukentėjo.


  2018-07-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt