P0

Kriminalai ir nelaimės

Teis už pamotės nužudymą ir tėvo sužalojimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-07-31


Prokuratūra praneša, kad baigtas didelio atgarsio visuomenėje sulaukęs ikiteisminis tyrimas dėl gegužę uostamiestyje įvykdytos brutalios žmogžudystės.

Policijos nuotr.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, šių metų gegužės 15-osios vidurdienį, apsvaigęs nuo alkoholio, konflikto su nukentėjusiąja metu, 42 metų kaltinamasis peiliu jai dūrė daugiau nei 10 kartų. Patyrusi daugybinius durtinius-pjautinius kūno sužalojimus, 61 metų moteris mirė įvykio vietoje. Moteris – buvusi žudiko pamotė.

Be to, vyras peiliu badyti ėmė ir savo tėvą. Kadangi pastarasis itin aktyviai gynėsi, mirties išvengė. 63 metų vyrui teko atlaikyti 4 peilio smygius į pilvą ir krūtinę.

Taip pat nustatyta, kad kaltinamasis grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti dar vieno asmens sveikatą.

Po įvykio kaltinamasis pabėgo, tačiau policijos pareigūnų buvo surastas ir sulaikytas kiek daugiau nei po valandos. Dėl jam inkriminuojamų keturių nusikalstamų veikų jis prisipažino, apklausos metu teigęs, kad konfliktas kilo dėl to,  jog buvusi pamotė išgertuvių metu jį norėjo išvaryti iš buto.

„Tai įvyko asmenims esant neblaiviems ir iš asmeninių kažkokių nesutarimų. Įtariamasis tame bute buvo nepageidaujamas, jo buvo paprašyta išeiti, ir, matyt, dėl to kilo konfliktas“, – tuoj po įtariamojo sulaikymo gegužės mėn. surengtoje trumpojoje spaudos konferencijoje žurnalistams sakė Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas.

Vyras dėl žmogžudystės jau yra teistas. 2006-aisiais teismas jam skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę.

Klaipėdos apygardos prokuroras Jurijus Petuchovas bylą pirmadienį perdavė nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-07-31

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt