P0

Fotoreportažai, Miestas

Apdovanoti Jūros šventės eisenos dalyviai

Karolina Kaškur
2018-08-01


Šiltą trečiadienio dieną Uosto direkcijoje įvyko 59-osios Jūros šventės eisenos dalyvių apdovanojimai, kuriuose buvo išreikštas dėkingumas partneriams bei rėmėjams, prisidėjusiems prie šventės organizavimo bei sklandaus jos vyksmo.

Karolinos Kaškur nuotr.

„Noriu jums visiems visiems padėkoti už vieną ryškiausių Jūros šventės akcentų, kuris nepaliko abejingų ir šiemet tiek žiūrovų, tiek ir, tikiuosi, kitų dalyvių“, – sakė VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktorius Romandas Žiubrys.

Nepaisant džiaugsmo dėl puikiai pavykusios eisenos, direktorius iš karto paminėjo, jog neverta užmigti ant laurų – reikia pradėti jau ruoštis jubiliejinei kitų metų eisenai, nes kartelė yra užkelta aukštai, todėl reikia pranokti šių metų sėkmę.

Įteikinėdamas dovanas padėką rėmėjams bei partneriams išreiškė ir Uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus.

„Labai džiaugiuosi, kad visi dalyvavo taip išradingai. Paįvairindami. Nesikartodami“, – sakė jis. Kartu generalinis direktorius pripažino, jog jam norėjosi didesnio žmonių kiekio šventėje, tačiau čia pat šmaikštaudamas pridūrė, jog „kolektyvas sakė, kad aš apart mero nemačiau nieko“.


Dovanėlės buvo įteiktos tik labiausiai išsiskyrusioms bei pastebėtoms bendrovėms, t.y.: Karinių jūrų pajėgų orkestro atstovams, Lietuvos aukštajai jūreivystės mokyklai, “Smiltynės perkėlai”, telekomunikacijų bendrovei „Balticum“, „Limarko“ grupei, „Klaipėdos naftai“, „Lietuvos geležinkeliams“, „Klaipėdos Smeltei“,  Klaipėdos technologijų mokymo centrui, organizacijai „Rinkis Klaipėdą“ , Linksmosioms pėdutėms“ ir kt.

Taip pat buvo apdovanotos ir 5 įmonės, surinkusios daugiausiai „patiktukų“ socialinėse medijose. Organizatoriai pripažįsta, jog jas išrinkti ir išskirti nebuvo paprasta.

Penkta vieta atiteko „DFDS Seaways“ įmonei, 4-ąją vietą pelnė Lietuvos jūrų muziejus, 3-ąja džiaugėsi „Vlantana“. Nors ir buvo kilusios diskusijos dėl dviejų pirmųjų vietų, komisija nusprendė, jog 2-oji atitenka įmonei „Bega“, o pirmoji – Vakarų laivų gamyklai.

Apdovanojimuose dalyvavę svečiai turėjo išskirtinę galimybę pirmieji pamatyti filmuką, sumontuotą iš gražiausių Jūros šventės eisenos akimirkų, kurios kėlė plačią šypseną auditorijai ir šildė itin maloniais prisiminimais.


2018-08-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt