Pagerbė medalius iškovojusius kurčiuosius badmintoninkus

Sportas

Klaipėdos rotušėje lankėsi Lietuvos kurčiųjų badmintono rinktinei atstovavę klaipėdiečiai, Trenčine, Slovakijoje, vykusiame Europos kurčiųjų badmintono čempionate iškovoję medalius. Juos pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Liepos 21-28 d. vykusiame čempionate Lietuvos rinktinei atstovavo klaipėdiečiai sportininkai Ignas Reznikas bei Emilija Untė, treneris Donatas Narvilas bei kineziterapeutė Aistė Daugėlaitė.

„Šiandien išskirtinė diena Klaipėdai – miesto gimtadienis. Smagu būtent šią dieną sveikinti Jus su išskirtinais laimėjimais. Žinant, kad Klaipėda turi puikias, gilias ir garbingas badmintono tradicijas, dvigubai džiugu, kad tos tradicijos puoselėjamos didžiojo sporto kontekste. Dar kartą sveikindamas ne tik sportininkus, bet ir jų trenerius, linkiu siekti dar aukštesnių rezultatų bei sėkmės artėjančiose svarbaus masto varžybose. Tikiu, kad kaip ir visada, pasirodysite garbingai – garbingai kovosite nuo pirmos iki paskutinės sekundės, nepamiršdami, kad atstovaujate Klaipėdai ir Lietuvai“, – sveikindamas sportininkus sakė Klaipėdos meras.

Lietuvos rinktinė Europos čempionate komandinėse varžybose iškovojo sidabro medalius, o Ignas Reznikas dar iškovojo ir du bronzos medalius: mišraus dvejeto ir vyrų dvejeto varžybose, Emilija Untė taip pat parsivežė daugiau apdovanojimų – ji iškovojo bronzą mišraus dvejeto varžybose.

Ateinančiais metais Lietuvos rinktinės laukia Pasaulio čempionatas, kuris liepos mėnesį vyks Taivanyje.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero dviveidystė - kaip ant delno*

Arvydas Vaitkus lyg gaidys ant skiedryno pučiasi, kad neatiduos ministerijai Vaikų ligoninės, nors atidavė dešimt kartų didesnį ir vertingesnį turtą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This