P0

Sportas

Kviečia Vasaros paplūdimio festivalis 2018 (5)

Karolina Kaškur
2018-08-02


Tęsiasi Klaipėdos  – šių metų Europos sporto miesto – renginių maratonas.

Ketvirtadienį II-osios Melnragės paplūdimyje vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas dar vienas iš jų – jau šį šeštadienį Smiltynės paplūdimyje vyksiantis Vasaros paplūdimio festivalis 2018, kartu skirtas ir Klaipėdos miesto gimtadieniui paminėti.

Karolinos Kaškur nuotr.

Kadangi festivalis vyks pirmą kartą, todėl, pasak organizatorių, sunku nuspėti, kiek žmonių jis sukvies, tačiau jau vien užsiregistravusių sportininkų yra apie 700.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro direktoriaus pavaduotoja Iveta Venckutė pabrėžė, kad festivalis skirtas visiems žmonėms, ne tik profesionaliems sportininkams.

„Festivalis skirtas susipažinti, pamatyti iš arčiau, kokios tai sporto šakos, kad žmonės galėtų sudalyvauti ir patys“, – sakė ji.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas šmaikštavo, jog keista kalbėti apie aktyvų sportą paplūdimyje, kur taip norisi mėgautis „saulės voniomis“, tačiau pripažino, kad su kiekviena diena lieka vis mažiau abejonių, kokie šie metai yra Klaipėdai.

„Tai yra dar vienas aiškus įrodymas, kad įsibėgėja sporto metai, patvirtinimas ir suvokimas, kad Klaipėda, kaip sporto miestas, pateisina visų šios idėjos sumanytojų ir įgyvendintojų lūkesčius”, – sakė meras.

Vasaros paplūdimio festivalis neapsiribos vien tik sportu, paplūdimyje veiks ir pramoginė zona.

Sportinės zonos koordinatorius, irklavimo klubo “Gigas” narys Darius Raišutis sakė, kad dalyviai susikaus paplūdimio tinklinio, futbolo, rankinio, regbio, imtynių rungtyse. Be to, numatyta ir vadinamoji „CROSS train, be FIT“ rungtis. Jis džiaugėsi, kad renginys neapsiribos vien lietuviais, o įtrauks ir latvius, kurie maloniai sutiko varžytis daugelyje sporto šakų.

Pramoginės rungtys bus skirtos miesto gyventojams bei svečiams. Pasak šios srities koordinatoriaus Nerijaus Ivanausko, susirinkusieji galės išbandyti savo jėgas dartbole, pripučiamajame stalo futbole, įvairiose netradicinėse estafetėse.

Organizatoriai tikisi poilsiaujančiųjų supratingumo ir kantrybės, nes didelė paplūdimio dalis bus užimta aikščių įrengimo inventoriumi, o keltis į Smiltynę šeštadienį gali būti sudėtingiau dėl sportininkų gausos. Į Smiltynę nemokamai keltis galės tik sportininkai.

Išsamią festivalio programą rasite čia.


  2018-08-02

  5 komentarai “Kviečia Vasaros paplūdimio festivalis 2018”

  1. AvatarAlgirdas Grublys (IP: 78.57.218.114)

   Gerb.Martynai, gerai nuotaikai, atkreipkite dėmesį į šios dienos dienraščių nuotraukas iš šios konferencijos.

  2. AvatarAlgirdas Grublys (IP: 78.57.218.114)

   Nuoširdžiai priimu paaiškinimą.Mat , mano pastebėjimais , kituose informacijos šaltiniuose dominuoja galimai privalomos dvi vieno asmens nuotraukos. Tai pagalvojau ,kad ir Jūs… Atsiprašau dar kartą.

   • AvatarMartynas Vainorius (IP: 78.61.50.37)

    Karolina padarė ir kitą nuotrauką, tad pagal pageidavimą pakeitėme 🙂

  3. AvatarAlgirdas Grublys (IP: 78.57.218.114)

   Maloniai dėkoju už sėdmaišio nuotrauką, kuriame sėdėjau per spaudos konferenciją. Žavu ,kad tapote tuo informacijos šaltiniu ,kuris įsipareigojo publikuoti tik atskirus asmenis. Sėkmės toliau likti “atviriems”!

   • Palmira MartinkienėPalmira Martinkienė (IP: 86.100.64.138)

    Gerb. Algirdai, tai mūsų I kurso studentės praktikantės informacija. Mergina iš Vilniaus, tikrai nepažįsta visų nusipelniusiųjų 🙂 O dviem per tokius karščius visur suspėti, patikėkit, sunkiai fiziškai įmanoma… 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt