P0

Regionas

Neringoje – nauji greitosios automobiliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-02


Trečiadienį Neringą pasiekė du nauji greitosios medicinos pagalbos automobiliai (GMP), kuriuos panaudos būdu Neringos pirminės sveikatos priežiūros centrui perdavė Sveikatos apsaugos ministerija.

Neringos pirminės sveikatos priežiūros centro dispozicijoje yra trys tokie automobiliai. Daugiau nei prieš dešimtmetį įsigytos transporto priemonės  buvo visiškai susidėvėjusios ir nuolat gesdavo, tad šią savaitę į Neringą atriedėję nauji GMP automobiliai buvo sutikti itin džiugiai.

Neringos savivaldybės praneša, jog kurorte nėra chirurginio, akušerinio ir kitų stacionarinės pagalbos skyrių, todėl pacientų pervežimo srautai į Klaipėdos miesto gydymo įstaigas yra dideli, o pervežimo atstumai tarp Neringoje ir Klaipėdoje esančių ligoninių siekia 50-70 kilometrų.

Teigiama, jog naujieji automobiliai padės užtikrinti tinkamą bei operatyvų greitosios medicinos pagalbos brigadų darbą, teikiant būtinąją medicinos pagalbą tiek Neringos gyventojams, tiek svečiams.

„Džiaugiamės, kad buvo išgirstas Neringos savivaldybės prašymas atnaujinti greitosios medicinos pagalbos automobilius. Nuoširdų padėkos žodį tariame Sveikatos apsaugos ministerijai bei jai vadovaujančiam ministrui Aurelijui Verygai, buvusiems ir esamiems Neringos pirminės sveikatos priežiūros vadovams“, – savivaldybės pranešime cituojamas Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Neringos savivaldybė nuo 2006 metų iš savo biudžeto lėšų vasaros metu išlaiko dar ir GMP postą Juodkrantėje.


  2018-08-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt