P0

Regionas

Neringos paplūdimiuose – daugiafunkcinės stotelės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-03


Prie Nidos ir Juodkrantės centrinių bei Preilos ir Pervalkos gelbėjimo stočių pastatytos daugiafunkcinės viešųjų erdvių stotelės.

Jose yra sumontuotas kompresorius, kuriuo galima pripūsti dviračių padangas bei kamuolius. Yra ir raktų komplektas dviračių servisui. Stotelėje galima įkrauti mobiliojo ryšio telefonų baterijas (mobilųjį galima pakrauti per USB ir 12 V jungtį). Be to, joje sumontuota bevielio interneto prieiga.

Stotelėms nereikia inžinerinių tinklų, nes jos veikia saulės baterijų pagalba. Prie Kuršių nerijos kraštovaizdžio pritaikytas stoteles puošia kurorto prekės ženklas, kurį lydi ir šūkis „Neringa: legenda, kuri įkvepia“.

Neringos savivaldybės administracija šias viešųjų erdvių stoteles nuomoja iš bendrovės “Militera”. Jas bus galima rasti iki rugsėjo galo. Pusei metų išsinuomota ir stotelė su mobiliąja platforma, kurią planuojama naudoti renginių metu. Stotelių nuoma Savivaldybei atsieis apie 6000 eurų.


  2018-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt