P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

„Žilvityje” patyrė seksualinę prievartą?

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-08-05


Policija praneša, kad šeštadienį Klaipėdos rajone įsikūrusioje vienoje stovyklavietėje trys nepilnametės mergaitės galimai patyrė seksualinę prievartą.

Policijos teigimu, tvirkinamuosius veiksmus 10-13 mergaičių atžvilgiu galėjo atlikti stovykloje savanoriu apsaugininku dirbęs 43 metų vyras.

Įtariamasis mergaitės tėvas uždarytas į areštinę.

„Atvirai Klaipėdai” susisiekus su Karklėje įsikūrusios Žilvičio” stovyklos direktoriumi Broniu Kalvaičiu, jis patvirtino, kad nemalonus incidentas įvyko jų stovykloje.

„Vakar pranešiau policijai”, – sakė direktorius, paneigęs policijos pranešimą, kad tvirkinamuosius veiksmus atliko jų darbuotojas. „Tai buvo vienos mergaitės tėvas. Jis savo dešimtmetę dukrytę atvežė į stovyklą ir pasiprašė permiegoti, nes norėjo pasižiūrėti, kaip ji pritaps stovykloje”, – sakė B. Kalvaitis.

Jo teigimu, ryte jis nuėjo pas savo dukrą, o po to – į kitų mergaičių kambarį. Ten esą jis mergaičių klausinėjo, kaip joms sekasi, buvo malonus, kai kurias apsikabino, glamonėjo.

Visgi apie galimą patirtą tvirkinimą mergaitės pranešė ne stovyklos vadovybei, o vienai iš mergaičių mamų.

„Mama man paskambino iš Vilniaus, aš buvau labai nustebęs, kaip pagyvenęs vyras, mylintis tėvas, vidury dienos mergaičių kambary”…, – minties nebaigė direktorius, pridūręs, jog kai mergaitės apie galimą seksualinę prievartą prisipažino ir jam, bemat buvo informuotos atitinkamos tarnybos.

Direktoriaus teigimu, tai pirmas toks atvejis jų stovykloje.

Įtariamasis mergaitės tėvas uždarytas į areštinę.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2018-08-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt