Transportas

Geležinkelio stotyje – vanduo gyvūnams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-08


„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia, kad Klaipėdos geležinkelio stotyje nuo šiol keleivių augintiniams yra įrengtas  specialus stovas su vandeniu. Jie įrengti ir Vilniaus, Šiaulių bei Kauno stotyse.

„Esame augintiniams draugiška kompanija – keturkojai keleivių draugai traukiniais gali keliauti saugiai ir komfortiškai, šalia savo šeimininkų. Norime, kad augintiniai laukiami jaustųsi ne tik traukiniuose, bet ir mūsų stotyse, o keleiviams karštomis dienomis nereikėtų rūpintis vandeniu savo šunims ar katėms“, – pranešime cituojamas „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Stovai vandeniui augintiniams įrengti peronuose ir prie pagrindinio įėjimo. Teigiama, kad šviežiu geriamu vandeniu jie papildomi nuolat.

Gyvūnai kartu su šeimininkais gali keliauti visais „Lietuvos geležinkelių“ maršrutais, išskyrus pirmąją klasę.


2018-08-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt