Fotoreportažai, Kultūra

Pajūryje įsisuko sirtakis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-11


Kol sostinė skandalingai palaimos ieško žemėlapio pagalba, pajūryje į laimę judama su graikišku temperamentu bei sirtakio žingsneliu.

Eglės Sabaliauskaitės nuotr.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro operos ir simfoninės muzikos festivalis „Muzikinis rugpjūtis pajūryje“ Palangoje žiūrovams pristatė legendinio Mikio Teodorakio baletą „Graikas Zorba“.  Baletą režisavo pasaulinio garso choreografas Lorca Massine, kuris po griežtos atrankos šokio siautulyje apjungė geriausius šalies baleto šokėjus bei visą Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupę (vadovas Donatas Bakėjus).

Tai daugiau nei 35 šalyse pastatytas spektaklis, kurį matė daugiau kaip du milijonai žmonių. Prieš dvejus metus „Graiko Zorbos“ pasirodymų skaičius perkopė 5000.

Klaipėdos muzikinis teatras praneša, kad specialiai „Graikas Zorbos“ premjerai į Palangą atskrido bei Džono partiją šoko Sofijos nacionalinio operos ir baleto teatro pagrindinis solistas Nikola Hadjitanev.

Premjerą penktadienio vakare Palangoje stebėjo pilna salė žiūrovų, tarp kurių buvo ir daug artistų iš Klaipėdos muzikinio bei Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatrų, baleto bei dailės istorikas Helmutas Šabasevičius, dizainerė Sandra Straukaitė bei nemažai vietos įžymybių. 

Dar vienas “Graiko Zorbos” spektaklis Palangoje bus parodytas per Žolinę, rugpjūčio 15 d.

Eglės Sabaliauskaitės nuotr.


2018-08-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt