P0

Fotoreportažai, Sportas

Sukvietė sportuoti neįgaliuosius

Karolina Kaškur
2018-08-11


Šeštadienį Klaipėdoje vyko pirmasis sporto festivalis, skirtas neįgaliesiems, kuriame dalyvavo kelios dešimtys sporto entuziastų.

„Nors šiandien kalbame apie sporto festivalį neįgaliesiems, bet aš manau, kad mes kuo toliau, tuo labiau turime kalbėti apie integralius dalykus: apie integraciją, apie sportavimą drauge, buvimą vienoje aikštėje, viename sektoriuje, viename stadione – turintys negalią ir ne. Tik eidami drauge – kursime gražią, klestinčią Lietuvą”, – tardamas sveikinimo žodį sakė Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Sporto šventės svečiai savo jėgas galėjo išbandyti įvairiose rungtyse: vyko paplūdimio tinklinio, smiginio, šaudymo iš lanko rungtys, kulkinio šaudymo, 3×3 krepšinio, šaškių, mini futbolo, baudų mėtymo, stalo teniso, bėgimo varžybos.

Didelio susidomėjimo sulaukė kulkinis šaudymas, pritraukęs įvairias amžiaus kategorijas – tiek vyresniuosius bei patyrusius šioje srityje, tiek jaunesnius, pirmą kartą rankose laikiusius ginklą.

Taip pat atvykusieji galėjo išmėginti aklųjų stalo tenisą. Žaidimo esmė – užsidėjus nepermatomus akinius, remiantis tik savo klausa, skambantį kamuoliuką pataikyti į priešininko pusėje esantį krepšelį. Žaidimas žaidžiamas kamuoliuką atmušinėjant specialiomis raketėlėmis.

Karolinos Kaškur nuotr.


  2018-08-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt