P0

Miestas

Klaipėdietiški želdinių tvarkymo ypatumai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-13


Nukirto medžius, bet paliko kelmus, kurie per porą mėnesių virto krūmais. Apie tokį želdinių tvarkymo būdą “Atvirai Klaipėdai” papasakojo Rumpiškės g. 20A namo gyventoja.

Pasak moters, ties jos namu prieš porą mėnesių buvo nukirsti medžiai, tačiau darbininkai atsisakė išrauti kelmus, nes neva galima padaryti dėl to, jog po jais yra inžineriniai tinklai.

“Netrukus kelmai virto didžiuliais krūmais, kurių “Vėtrungės būstas” nesiruošia tvarkyti. Dabar šalia remontuojami inžineriniai tinklai, tad norisi tikėtis, kad vienu metu bus sutvarkyta ir ši vieta”, – sakė moteris.

Šį daugiabutį administruojančios UAB “Vėtrungės būstas” atstovai informavo, kad medžius genėjo ne jų samdyti rangovai – darbus organizavo Savivaldybė pagal kiemų tvarkymo programą.

“Bet kokiu atveju susisieksime su darbus vykdančiais subjektais ir pasistengsime padėti mūsų gyventojams”, – žadėjo “Vėtrungės būsto” darbuotojai.


  2018-08-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt