P0

Uostas ir jūra

“Smiltynės perkėla“ per Žolinę laukia rekordinio keleivių skaičiaus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-13


AB “Smiltynės perkėla” skelbia, kad liepą ir rugpjūtį į Smiltynę besikeliančiųjų srautas išaugantis du tris kartus, per Žolinę dar labiau suintensyvės. Laukiama rekordinio poilsiautojų skaičiaus, todėl keltai dirbs maksimaliu pajėgumu.

Šiemet atlikta jau 14 tūkst. reisų ir tai yra 14 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

Iki rugpjūčio “Smiltynės perkėla” perkėlė beveik 1,6 mln. keleivių ir dviratininkų – trečdaliu daugiau nei pernai. Beveik dešimtadaliu išaugo ir besikeliančiųjų su automobiliais – keltai jau pergabeno apie 430 tūkst. transporto priemonių. 

Anot bendrovės pranešimo, per šventines dienas, ilguosius savaitgalius besikeliančiųjų keltais į Smiltynę srautas išauga du ir daugiau kartų, todėl ir ši savaitė bus ne išimtis. Jau šiandien pastebimas gerokai išaugęs automobilių srautas, o didžiausio poilsiautojų antplūdžio į Smiltynę laukiama antradienį ir trečiadienį.

„Naujojoje perkėloje, kur keliami automobiliai, dažniausiai srautai suintensyvėja nuo 10 valandos ryto ir tokie išlieka iki maždaug 13-14 valandos iš Klaipėdos pusės. Įprastomis dienomis tenka šiek tiek palaukti, tačiau šventinėmis šis laikas gali pailgėti, todėl poilsiautojų prašome būti kantresnius. Norintiems nepakliūti į spūstis, rekomenduojame vykti iki 10 valandos arba jau po pietų. Taip pat galima skambinti trumpuoju numeriu 1870. Konsultantai suteiks išsamią informaciją apie esamą situaciją ir  atsižvelgiant į ją, keliautojai galės planuoti savo laiką iš anksto“, – pranešime cituojamas AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas.

Savaitgalį – 18 ir 19 dienomis – taip pat prognozuojamas intensyvus automobilių srautas iš Smiltynės į Klaipėdą, kai žmonės ruošis keliauti namo. Patariama kelionės laiką atgal planuoti iš anksto, pavyzdžiui, išvykti anksčiau.

„Toks žmonių antplūdis mums ne naujiena ir jam esame pasiruošę. Keltai dirbs maksimaliu pajėgumu. Poilsiautojus su automobiliais iš Naujosios perkėlos į Smiltynę ir atgal į Klaipėdą jie kels nuolatos be pertraukų. Tiek Naujojoje perkėloje, tiek Senojoje (Šiaures rage) šiomis dienomis dirbs daugiau žmonių, kurie padės keliaujantiems įsigyti bilietus ir kaip įmanoma greičiau persikelti. Darysime viską, kad kuo labiau sumažintume numatomas spūstis“, – žada D. Butvydas.

Iki rugpjūčio “Smiltynės perkėla” perkėlė beveik 1,6 mln. keleivių ir dviratininkų – trečdaliu daugiau nei pernai. Beveik dešimtadaliu išaugo ir besikeliančiųjų su automobiliais – keltai jau pergabeno apie 430 tūkst. transporto priemonių. Labiausiai didėjo lengvųjų, lengvųjų krovininių automobilių, motociklų ir mopedų srautai.

Rugpjūčio 1-ąją „Smiltynės perkėla“ atnaujino keltų reisą, kuriuo keleivius iš Senosios perkėlos Klaipėdoje kelia tiesiogiai į Jūrų muziejų. Šį maršrutą visą rugpjūtį vykdys keltas „Nida“, kuris plaukia „trikampio maršrutu“: Senoji perkėla – Jūrų muziejus – Smiltynė – Klaipėda. Piko valandom, maršrutu Klaipėda – Smiltynė – Klaipėda taip pat dirba ir keltas „Kintai“. Sudarant kelto grafiką, atsižvelgta į delfinų pasirodymų laiką. Per beveik dvi savaites šį maršrutą pasirinko jau daugiau nei 8 tūkst. keleivių.


  2018-08-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt