P0

Kultūra

Pristatė naująją teatro vadovę (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-14


Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson antradienį Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro kolektyvui pristatė naująją teatro vadovę Laimą Vilimienę.

„Patyrusi kultūros vadybininkė Laima Vilimienė ateina į teatrą, kurio naują įvaizdį pastaraisiais metais formuoja įdomūs pastatymai, inovatyvūs projektai, edukacinės programos. Džiugu, kad naujos vadovės veiklos programoje akcentuojamas dėmesys repertuaro kokybei ir dinamiškumui, bendriems pastatymams, jaunų talentų pritraukimui“, – Kultūros ministerijos pranešime cituojama L. Ruokytė-Jonsson.

Pasak jos, ne mažiau svarbus siekis yra pritraukti ir daugiau jaunų žiūrovų, plėtoti menines veiklas vaikams, pastatyti mobilius spektaklius, kuriuos būtų galima rodyti regionuose.

Ministrė linkėjo teatro žmonėms kartu su naująja vadove stiprinti kūrybinį kolektyvą, kuris būtų pajėgus įgyvendinti ambicingą viziją – tapti svarbia ir įdomia scenos menų institucija Šiaurės ir Baltijos šalių regione. Teatro kolektyvui ji taip pat palinkėjo kantrybės, laukiant kol bus rekonstruotas Muzikinio teatro pastatas.

„Tai didžiulė investicija, kuri iškart atsipirks jūsų kūryba“, – sakė ministrė.

Vėliau Klaipėdoje kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson apsilankė Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje, Klaipėdos apskrities viešojoje Ievos Simonaitytės bibliotekoje.


  2018-08-14

  Vienas komentaras apie “Pristatė naująją teatro vadovę”

  1. AvatarBrigita (IP: 78.57.214.60)

   Muzikinio teatro putplasčio renovacija šiukšlinės imitacija už 30 milijonų eurų???… Užstatant visą plotą… Neracionaliai grūdama ten kur ir taip vietos nėra, kai galima pastatyti naują naujoje erdvioje vietoje, kur net lauko amfiteatras tilptų, mašinų aikštelės ir visa kita.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt