P0

Kriminalai ir nelaimės

Eugenijui Ostapenkai – nauji nemalonumai?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-17


“Skambino kažkokia mergina, prisistačiusi “DELFI” portalo žurnaliste. Pasakė man, kad mano atžvilgiu neva pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl blondinės gulėjusios mano vonioje. Pasakiau, kad joks ikiteisminis tyrimas tikrai nebuvo pradėtas, moteris gulėjo savo noru ir nebuvo matyti jos lytinių organų, kas yra priskiriama prie erotikos. Bandė spausti mane pichologiškai ir terorizavo mane savo neadekvačiais klausimais”, – savo “Facebook” paskyroje tokiu įrašu pasidalino nuolat į įvairius nemalonumus įsiveliantis klaipėdietis Eugenijus Ostapenko, daugeliui žinomas “Dviratuko” pravarde.

Šį kartą nesusipratimas kilo dėl jo “Fcebook” paskyroje vieno vaizdo įrašo, kuriame buvo užfiksuota vonioje besimaudanti nuoga mergina. Šiuo metu šis įrašas jau pašalintas.

Tiesa, jį turi Klaipėdos apskrities policija – jos atstovė spaudai Andromeda Grauslienė “Atvirai Klaipėdai” patvirtino, kad toks pranešimas apie galimai nepadorų įrašą buvo atsiųstas į ePolicija.lt paskyrą.

“Kol kas gauta tik medžiaga ir ji perduota tyrėjams informacijos patikslinimui. Tam jie turi 10 dienų. Ir tada jau bus sprendžiama”, – sakė policijos atstovė, iš dalies patvirtinusi E. Ostapenko įrašą, kad ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu kol kas pradėtas nėra.

Fsio. Pasiduodu. Areštuokite mane už meilę moterims. Einu į lauką prisiduoti”, –  savo socialiniame tinkle ironizuoja kažkada su populiaria daina “Dviratukas” išgarsėjęs atlikėjas.


  2018-08-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt