Dėl kandidatavimo į prezidentus apsispręs po mėnesio

Politika
Avatar photoAtvira Klaipėda
2018-08-20

Klaipėdoje gyvenantis filosofas Arvydas Juozaitis savaitgalį vykusio Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) organizuoto tautinių jėgų sąskrydžio metu pareiškė, kad apie galutinį savo sprendimą dėl kandidatavimo Lietuvos prezidento rinkimuose jis viešai paskelbs rugsėjo viduryje.

Arvydas Juozaitis teigia neabejojantis, jog apsisprendus dalyvauti prezidentinėje rinkiminėje kampanijoje jis „būtų labiausiai puolamas visų politinio elito kandidatų”. Martyno Vainoriaus nuotr.

LTRS pranešime teigiama, kad sąskrydžio metu A. Juozaitis kalbėjo apie „grįžimo prie Sąjūdžio vertybių aktualumą, apie būtinybę svarstyti ir drauge su kitais gausiais bendraminčiais parengti bendrą veiksmų programą, stiprinant nacionalinę valstybę”.

Sąskrydžio dalyviams A. Juozaitis pristatė savo valstybės politikos gaires „Lietuva yra čia“.

Buvęs Seimo narys ir sąjungos strateginio komiteto pirmininkas Gintaras Songaila tvirtina, kad paramos A. Juozaičio dalyvavimui prezidento rinkimuose judėjimas auga. Sąskrydžio dalyviai, anot pranešimo, vieningai palaikė A. Juozaičio ketinimą sugrįžti į viešąją politiką bei teikė įvairius siūlymus ir kritines pastabas dėl galimos rinkimų kampanijos idėjinių ir organizacinių nuostatų.

A. Juozaitis teigė neabejojantis, jog apsisprendus dalyvauti prezidentinėje rinkiminėje kampanijoje „jis būtų labiausiai puolamas visų politinio elito kandidatų”.

„Joks kitas kandidatas nesulauks tokios aštrios visų politinio elito kandidatų kritikos kaip tas, kuris į šią kovą ateis ne iš dabartinės politinės sistemos, o iš Atgimimo Sąjūdžio siekių įgyvendintojų fronto“, – pranešime cituojamas A. Juozaitis.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Sportas

Lietuvos plaukimo 100-mečiui skirtas pokalbių ciklas

Klaipėdos sportininkų namai kviečia Lietuvos plaukimo šimtmetį paminėti įdomiomis diskusijomis su ankstesnės ir dabarties kartos Klaipėdos plaukimo žvaigždėmis. Klaipėdiečių laukia ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Kultūra

Paminėjo Imanuelio Kanto 300-ąsias gimimo metines

Pirmadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka šventė išskirtinę dieną – Imanuelio Kanto 300-tąjį gimtadienį. Ta proga organizatoriai buvo ...
2024-04-23
Skaityti daugiau

Mums rašo

Imanuelio Kanto vardo ir filosofinio palikimo renesansas Klaipėdoje

Pirmadienį, balandžio 22-ąją, sukanka 300 metų nuo filosofo Imanuelio Kanto gimimo. Filosofo atradimai prilyginami Koperniko heliocentrinės Saulės sistemos atradimui XV ...
2024-04-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This