P0

Svarbu, Transportas

Pokyčiai Smiltynėje – tik kitą sezoną

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-08-21


Vasarai baigiantis, Klaipėdos miesto savivaldybės administracija kartu su Kelių policijos atstovais pagaliau nusprendė imtis veiksmų, reguliuojant automobilių srautus ties įvažiavimu Senosios perkėlos link bei ieškant daugiau vietų transporto priemonėms statyti Smiltynėje.

Pasak antradienį pasitarime kartu su Jūrų muziejaus, “Klaipėdos keleivinio transporto” bei policijos atstovais dalyvavusio Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Olego Mariničiaus, toleruoti situacijos, kai gyventojai Danės g. ties susiaurėjusiu įvažiavimu savo automobilius palieka ant žaliosios vejos ar ja važiuoja prasilenkdami, nebegalima.

Žadama, kad kitą sezoną tokių vaizdų Smiltynėje turėtų nebebūti. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Mes nesiekiame visko uždrausti, bet nusprendėme čia padaryti keturias vietas po 10 metrų, kad atsirastų tarpai tarp stovinčių mašinų ir kad įvažiuojanti mašina galėtų toje vadinamojoje kišenėje prasilenkti”, – apie netrukus Danės g. atsirasiančius pokyčius sakė O. Mariničius. Jo teigimu, transporto schema jau yra suderinta su policija, belieka tik pastatyti atitinkamus ženklus. Tai žadama padaryti artimiausiu metu.

O štai pokyčiai Smiltynėje atsiras jau tik kitais metais.

Administracijos direktoriaus pavaduotojo teigimu, šią vasarą pastebėjus, jog Smiltynėje ties Senąja perkėla trūksta automobilių parkavimo vietų, surastas sprendimas: dešinėje ties posūkiu į centrinį paplūdimį padaryti atskirą automobilių parkavimo juostą (ne aikštelę). Joje turėtų tilpti apie 40 stovėjimo vietų.

“Paliksime ir vietą, kur būtų galima saugiai pėstiesiems praeiti, viską tvarkingai sužymėsime, kad būtų visiems patogu”, – sakė O. Mariničius, pridūręs, kad šie pokyčiai atsiras jau tik kitą vasarą.

“Šiais metais poilsiautojų jau nebetrukdysime su darbais, juk sezono pabaiga, paskutinės šiltos dienos”, – sakė pašnekovas, pažadėjęs, jog kito sezono pradžioje automobiliams Smiltynėje turėtų atsirasti daugiau stovėjimo vietų.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2018-08-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt