P0

Švietimas

Studijos prasidės pirmadienio koncertu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-22


Klaipėdos universitetas (KU) praneša, kad miesto aukštosios mokyklos jau penktus metus iš eilės kartu švenčia Rugsėjo 1-ąją ir sveikina studentus su naujais akademiniais metais. Pradėti mokslo ir studijų metus kviečiami visi kartu, pasitikdami studentišką pirmadienį Klaipėdos širdyje – Teatro aikštėje.

Teatro aikštėje studentams koncertuos populiarūs atlikėjai. Palmiros Mart nuotr.

Rugsėjo 3 dieną, 19 val., jūsų lauks klaipėdiečių, Lietuvos balso finalistų koncertai: pasirodys jaunimui jau puikiai žinomas Vilius Popendikis, o koncertą pratęs pajūrio ir Lietuvos scenoms ypač gerai pažįstama Paulina Skrabytė su grupe „The Others“.

Vakaro kulminacija – „X Faktoriaus“ nugalėtojos, ryškios ir sparčiai populiarėjančios Monikos Pundziūtės-Moniqué koncertas. Renginį ves ir įvairių netikėtumų studentams pasiūlys charizmatiškasis Žiogas.

Studentišką pirmadienį organizuoja KU, LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos valstybinė kolegija, Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla, Lietuvos verslo ir Socialinių mokslų kolegijos bei Klaipėdos technologijų mokymo centras. Renginio globėjas – Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

 


  2018-08-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt