P0

Miestas, Svarbu

112 prašo nebeskambinti dėl smarvės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-08-29


Pagalbos numerį 112 administruojantis Bendrasis pagalbos centras (BPC) savo “Facebook” profilyje trečiadienį paskelbė prašymą klaipėdiečiams nebeskambinti šiuo numeriu dėl pietinėje miesto dalyje tvyrančios smarvės. Klaipėdiečių prašoma pasidalinti šiuo skelbimu.

Komentarų skiltyje BPC ragina skambinti Aplinkos apsaugos departamento Pranešimų priėmimo ir aplinkosauginių ekstremalių situacijų valdymo skyriui, kuris dirba ir naktį. Jam galima skambinti telefono numeriais (8 5) 273 2995 ir 8 698 81837.

“Pirmi pranešimai dėl smarvės ir pavojaus žmonių sveikatai buvo gauti dar rugpjūčio 22 d. Informacija aplinkosaugininkams ir Visuomenės sveikatos centrui buvo perduota iš karto. Tai, kad bus toliau skambinama numeriu 112, iš esmės nieko nepakeis – mes savo funkciją jau atlikom ir informaciją perdavėm atsakingom institucijom”, – rašo BPC.

Pietinės miesto dalies gyventojai smarve socialiniuose tinkluose pastaruoju metu skundžiasi kiekvieną vakarą.

BPC “Atvirai Klaipėdai” pateiktais duomenimis, iki šiol yra užregistruota apie 50 tokių skambučių, kai pranešama apie smarvę.


  2018-08-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt