P0

Nuomonės

Rugsėjo 1-oji: 1500 mokytojų ar 30 000 klaipėdiečių?

Renaldas Kulikauskas, Klaipėdos bendruomenių asociacijos pirmininkas
2018-09-01


Su rugsėjo pirmąja, mūsų vaikų ugdymosi naujo etapo švente! Saulės kalendorius mums įteikė šiais metais dovaną – retą galimybę rugsėjo pirmąją ramiu žingsniu ir su ramia, niekur neskubančio žmogaus šypsena veide, palydėti savo atžalą į mokyklą, nesigrūsti rekordiniuose kamščiuose, neatsiprašinėti iš darbo, neapmaudauti dėl neskirto laiko vaiko šventei šią dieną, galiausiai, verslininkams negodauti dėl neuždirbto pelno, nes pusė įmonių dirbančiųjų blaškosi po miestą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Turėjome sutaupyti nervų, streso ir pinigų, nes išmokėti iš savivaldos biudžeto dvigubą atlyginimą 1500 Klaipėdos mokytojų mūsų miesto ekonomikai būtų 20 kartų pigiau, nei prarasti negautas pajamas dėl 30 000 dirbančių klaipėdiečių nedarbo visą pirmadienio pusdienį. Bet ne.

Kam tos saulės dovanos. Kažkam pasirodė, kad ką ten kamščiai, ką ten miesto ekonomika, vaikai, tėvai ir jų patogumas, svarbiau… Kam galėjo pasirodyti, kad kažkas yra svarbiau?

Skaičiau, kad Klaipėdos savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė teigė: “Mes neskaičiavome kiek būtų reikėję pinigų dviguboms mokytojų algoms už šventinę dieną. Čia ne ta problema, mokytojai irgi pageidavo švęsti rugsėjo 3-iają”.

Laima, įvairovės dėlei reikėjo paskaičiuoti, kad suprasti kas svarbiau ir kas daugiau, 1500 mokytojų ar 30 000 klaipėdiečių mokinių tėvų interesas.


2018-09-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt