P0

Miestas

Gatvėse – mimų paradas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-03


Mokslo metų pradžios proga pirmadienį Klaipėdos jaunimą, studentus, moksleivius ir jų tėvus sveikins mimų paradas.

Mimai kartu su #chooseklaipeda ambasadoriais judės nuo Lietuvininkų aikštės iki Teatro aikštės 17.30-19 val. pakeliui į performansą įtraukdami jaunus klaipėdiečius.

Mimų paradą organizuoja Klaipėdos – kandidatės į Europos jaunimo sostinės titulą komanda.

„Šiandien norime pasveikinti klaipėdiečius ir visus jaunus žmones čia studijuoti atvykusius iš kitų miestų bei kitų šalių. Siekdami Europos jaunimo sostinės vardo norime tapti atviru, draugišku jaunimui miestu. Šios iniciatyvos veidu pasirinkome mimus, nes tai yra atviras, universalus, suprantamas visoms kalboms ir kultūroms simbolis“, – pranešime spaudai cituojama Aistė Andruškevičiūtė, Klaipėdos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė.

Šiais metais Klaipėdos jaunimas, jaunimo organizacijos ir Klaipėdos miesto savivaldybė apjungė jėgas ir siekia Europos jaunimo sostinės 2021 vardo. #chooseklaipeda iniciatyva – tai kvietimas Europai ir jauniems klaipėdiečiams. Iniciatyvos rengėjai kviečia rinkti Klaipėdą Europos jaunimo sostine 2021-iesiems, o kartu kviečia jaunimą aktyviai dalyvauti miesto gyvenime, patiems kurti miestą, kad jauni žmonės čia jaustųsi laukiami ir reikalingi, norėtų čia likti gyventi, studijuoti, pradėti karjerą, leisti laisvalaikį.

Klaipėda dalyvauja finale kartu su dar keturiais miestais – Kišiniovu (Moldova), Nikosija (Kipras), Jaroslavliu (Rusija), Varaždinu (Kroatija). Nugalėtojas paaiškės šių metų lapkričio 21 d. Serbijoje vyksiančios apdovanojimų ceremonijos metu.


2018-09-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt