P0

Regionas

Subsidijų būstui aktyviai prašoma ir Klaipėdos rajone

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-04


Nuo rugsėjo 1-osios  įsigaliojus Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymui jau Klaipėdos rajono savivaldybėje jau sulaukta 73 tokių prašymų.

Anot Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, tai yra antras pagal gausą prašymų skaičius tarp savivaldybių. Daugiau jų – 111 – pateikta tik Kauno rajono savivaldybėje.

“Šiuo metu matome tikrąjį poreikį ir Vyriausybėje bei Seime ieškosime galimybių patenkinti jaunų šeimų poreikį į būstą“, – ministerijos pranešime teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Finansinėms paskatoms pirmajam jaunų šeimų būstui šiais metais numatyta 2 mln. eurų, 2019 m. – 4 mln., 2020 m. – 4 mln. eurų, 2021 m. – 4 mln. eurų. Tačiau numatytos lėšos esą bus koreguojamos įvertinus realų jaunų šeimų poreikį į būstą regionuose ir valstybės biudžeto galimybes.


  2018-09-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt