P0

Uostas ir jūra

Suteikė pagalbą latvių kariškiui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-05


Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras trečiadienį gavo informaciją iš Rygos (Latvija) jūrų gelbėjimo koordinavimo centro, kad Latvijos karinių jūrų pajėgų štabo ir aprūpinimo laive „Virsaitis“ (A-53), kuris tuo metu buvo Lietuvos išskirtinėje ekonominėje zonoje, 29-erių įgulos nariui pasidarė bloga.

Laivas “Virsaitis”. Class Collin Turner (U.S. Navy ) nuotr. 

Latvijos karo laivas buvo nutolęs apie 28 jūrmyles (50 kilometrų) nuo kranto. Nedelsiant buvo pradėta gelbėjimo operacija, kurios metu prie Latvijos laivo nusiųstas budintis Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivas „Žemaitis“ (P-11) ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnis.

Apie 15 val. Latvijos jūreivis sėkmingai pakeltas į sraigtasparnį ir išskraidintas į Klaipėdos universitetinę ligoninę, kur jam suteikta medicininė pagalba.


Uosto vidus kompas

2018-09-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt