Sportas

“Dragūnas” baigė žygį Europoje

Avatar

Martynas Vainorius
2018-09-08


Po pirmųjų prieš savaitę Islandijoje žaistų Europos taurės pirmojo etapo rungtynių šešių įvarčių deficitą turėjęs Klaipėdos “Dragūnas” šeštadienio vakarą namie nesugebėjo jo panaikinti. Nors klaipėdiečiai rezultatu 27:26 (12:12) įveikė “Selfoss” ekipą iš tolimosios salos, tačiau to neužteko.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmą kėlinį vyko kova taškas į tašką, nė viena komanda nebuvo atitolusi daugiau nei per du įvarčius. Pirmosios 30 minučių baigėsi švieslentėje degant rezultatui 12:12.

Po devynių antro kėlinio minučių “Dragūnas”, pasinaudodamas varžovų gautomis baudos minutėmis, buvo įgijęs keturių įvarčių persvarą, o artėjant 18-ajai minutei atitrūko ir penkiais įvarčiais. Tačiau svečiai atitolti neleido ir klaipėdiečių pranašumas vėl aptirpo iki dviejų taškų. O rungtynės baigėsi tik minimalia persvara.

Rungtynių metu emocijų nesuvaldžiusiems abiejų komandų vyriausiesiems treneriams buvo parodyta po geltoną kortelę, o „Dragūno“ strategas Artūras Juškėnas dar „užsidirbo“ ir dviejų minučių pašalinimą.

Klaipėdos komandai po 6 įvarčius pelnė Žanas Gabrielius Virbauskas ir Modestas Vaitekūnas, 5 – Karolis Stropus, po 3 – Gintaras Cibulskis ir Karolis Bliuvas, 2 – Laurynas Simonavičius, po vieną – Benas Butkus ir Lukas Juškėnas.

Rungtynes Klaipėdoje stebėjo ir būrelis iš Islandijos ekipos gerbėjų.

Islandijoje žaistų pirmųjų rungtynių metu klaipėdiečiai buvo pralaimėję rezultatu 28:34 (13:17).


“Pritrūko šalto proto. Ir man, reaguojant į teisėjų sprendimus, buvau išvarytas dviem minutėms. Per tą laiką nelabai pralošėme, bet galėjo būti momentas. Gaila, kad mes nesugebame priimti teisėjų sprendimų, nors jie čia jau atvažiuoja trečia kartą. Gaila ir tai, kad kiekvieną veiksmą turime žaisti pilna jėga, reikia žadinti, o paskui jau būna vėlu. Lygiai tas pat Islandijoje buvo. Daugeliui profesionalų irgi reikia susimąstyti apie savo galimybes. Rezultatas toks, kad nėra ko girti, nėra ir ko peikti”, – po rungtynių sakė “Dragūno” treneris Artūras Juškėnas.

Artimiausias rungtynes „Dragūnas“ žais kitą savaitgalį Garliavoje, kur vyks Lietuvos supertaurės finalas. Jame Klaipėdos komanda susitiks su Kauno „Granitu-Kariu“.

Lietuvos čempionatą „Dragūnas“ turėtų pradėti rungtynėmis namuose rugsėjo 26 d., Baltijos rankinio lygos čempionatą – taip pat rungtynėmis namuose rugsėjo 29 d.


2018-09-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt