P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

Klaipėdoje – pirmasis Lietuvos riedlenčių čempionatas

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-09-08


Šeštadienį Klaipėdoje, Sąjūdžio parke vyko pirmasis Lietuvos atviras riedlenčių čempionatas.

Pasak Lietuvos riedlenčių federacijos prezidento Justino Ivoškos, pirmajame oficialiame čempionate dalyvauja ne tik riedlentininkai iš įvairių Lietuvos regionų, bet ir svečiai iš Latvijos. Prieš kvalifikacinius važiavimus iš viso buvo užsiregistravę per 20 šio sporto entuziastų.

Lietuvos riedlenčių federacijos prezidentas Justinas Ivoška viliasi, kad mūsų šalies riedlentininkų rinktinė galbūt jau galės startuoti 2024 m. vyksiančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. Palmiros Mart nuotr.

„Čempionato tikslas yra turėti dalyvių reitingą, kad galėtume sudaryti Lietuvos riedlentininkų rinktinę, nes riedlentės yra paskelbtos olimpiniu sportu ir 2020- ais metais startuos Tokijo olimpinėse žaidynėse”, –  „Atvirai Klaipėdai” sakė J. Ivoška.

Paklaustas, kada Lietuva su savo riedlentininkų rinktine jau galėtų startuoti Olimpiadoje, federacijos vadovas samprotavo, kad, ko gero, galima galvoti apie 2024-ais metais Paryžiuje vyksiančias olimpines žaidynes. „Kadangi viskas vystosi taip sparčiai, Paryžiuje gal jau ir turėsime kokių nors delegatų”, – vylėsi jis.

Paprašytas įvertinti naująjį Sąjūdžio riedlenčių parką, J. Ivokša teigė, jog jis yra pastatytas kokybiškai.

„Džiaugiamės, kad pagaliau Lietuva pradėjo investuoti į betoninius sky parkus, kas turi daug didesnį išliekamumą. Čia yra pagrindinės disciplinos – vadinamoji street arba gatvių sekcija ir vadinamoji parko disciplina. Taip ir Olimpinėse žaidynėse bus skirstoma – tie, kas važinėja street disciplina, ir kas – parko disciplina”, – pasakojo riedlenčių federacijos prezidentas, nuskubėjęs komentuoti pirmosios grupės kvalifikacinio važiavimo.


  2018-09-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt