Veidai

Steponui Ščavinskui – 80

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-09


Rugsėjo 8 dieną garbingą 80 metų jubiliejų šventė ilgametis rankinio žaidėjas ir teisėjas Steponas Ščavinskas.

Steponas Ščavinskas buvo pagerbtas ir šeštadienį vykusių Klaipėdos “Dragūno” ir “Selfoss” rungtynių metu. rkdragunas.lt nuotr.

Pradėjęs rankininko karjerą Klaipėdoje 1956 m. žaidžiant rankinį 11×11, po dešimties metų Steponas tapo Lietuvos rankinio čempionato 7×7 bronzos medalio laimėtoju Klaipėdos „Gintaro“ komandos sudėtyje, kartu su vėliau vienu garsiausių rankinio teisėjų Europoje tapusiu Romantu Maliausku. Tuo pačiu metu pradėjo aktyviai teisėjauti Lietuvoje vykusiose varžybose, rašo rkdragunas.lt.

1988 m. baigęs aktyvią aikštės rankinio teisėjo karjerą, S. Ščavinskas dar iki 2015 m. buvo aktyvus visų rengiamų šalyje varžybų inspektoriumi ir organizatoriumi.

Ir šiandien jubiliatas nepraleidžia nė vienerių Klaipėdoje vykstančių varžybų ir mielai susitinka su rankinio bendražygiais.

Jubiliejaus proga šeštadienį S. Ščavinską sveikino Lietuvos rankinio teisėjų asociacija ir Klaipėdos rankinio klubas „Dragūnas“.


2018-09-09

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt