P0

Švietimas

Rektoriaus popietės bendruomenei ir partneriams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-10


Klaipėdos universitetas, prasidėjus naujiems akademiniams metams, rengia KU rektoriaus popietes, į kurias arbatos puodelio bus kviečiami akademinės bendruomenės atstovai, studentai, universiteto ambasadoriai, socialiniai ir verslo partneriai.

Laikinai Klaipėdos universiteto pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas, siedamas glaudžiau bendradarbiauti su bendruomene ir partneriais, kvies neįpareigojančiam pokalbiui: aptarti esamą situaciją, išgirsti lūkesčius ir siekius, ieškoti bendrų sprendimų. KU nuotr.

Laikinai Klaipėdos universiteto pareigas einantis prof. dr. Artūras Razbadauskas, siedamas glaudžiau bendradarbiauti su bendruomene ir partneriais, kvies neįpareigojančiam pokalbiui: aptarti esamą situaciją, išgirsti lūkesčius ir siekius, ieškoti bendrų sprendimų.

Pranešama, kad antradienį, rugsėjo 11 dieną, 14.30 val. Rektoriaus pasitarimų kambaryje į pirmąją Rektoriaus popietę rinksis Klaipėdos miesto tarybos nariai, Klaipėdos universiteto ambasadoriai, kurie yra baigę studijas, dirbę ar iki šiol dirbantys KU. Šiuo metu Klaipėdos miesto taryboje yra 13 Klaipėdos universiteto ambasadorių, kuriais universitetas ypač didžiuojasi.

Ketvirtadienį, rugsėjo 13 dieną, 14 val., į antrąją Rektoriaus popietę bus kviečiama Klaipėdos miesto mero pavaduotoja Judita Simonavičiūtė, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Laima Prižgintienė, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius Stasys Ruiba ir Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijos direktorė Rita Podoliankienė.

Su Savivaldybės ir švietimo įstaigų atstovais A. Razbadauskas aptars Klaipėdos miesto ekonominės plėtros strategijoje iki 2030 metų suformuluotus tikslus ir uždavinius, vienas iš kurių – įsteigti universitetinių klasių ir universitetinę ikimokyklinę įstaigą, gimnaziją ir progimnaziją. Tuo tarpu Klaipėdos universiteto veiklos priemonių optimizavimo 2018–2019 metų plane suformuluotas uždavinys – padėti ugdyti talentus ir rengti specialistus regionui, įsteigiant universitetinę gimnaziją.


  2018-09-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt