P0

Politika

Naglis Puteikis siūlo pašalinti Edmundą Vaitekūną iš LRTK (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-12


Klaipėdietis Seimo narys Naglis Puteikis pranešė kreipęsis į Seimo Švietimo ir mokslo komitetą siūlydamas ne tik patenkinti Edmundo Vaitekūno atsistatydinimo iš Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) vadovo pareigų prašymą, bet ir visai atleisti jį iš šios komisijos.

Anot parlamentaro, likęs net ir eiliniu nariu “jis galėtų toliau tarpininkauti privilegijuotiems verslininkams visuomenės sąskaita”.

Rugsėjo 5 d. viešojoje erdvėje paskelbta informacija, kad E. Vaitekūnas atsistatydino iš LRTK pirmininko pareigų dėl „per silpno anglų kalbos mokėjimo“. Tačiau N. Puteikis savo pranešime primena, kad Seimo patvirtintose Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) tyrimo išvadose yra konstatuota, jog E. Vaitekūnas ilgą laiką neformaliai bendravo su koncernui „MG Baltic“ priklausančios LNK televizijos vadove Z. Sarakiene, teikė jai
informaciją, suteikiančią konkurencinį pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius, o už tai prašė Z. Sarakienės įvairių asmeninių paslaugų (nufilmuoti ir parodyti per LNK televiziją jo dukrą ir kt.).

N. Puteikis tikina, kad jei E. Vaitekūnas liktų LRTK nariu, visuomenė tai suvoktų kaip žinią, kad susikompromitavę įtakingi pareigūnai (valstybės tarnautojai) yra nebaudžiami ir dėl savo veiksmų nepatiria jokių neigiamų pasekmių.


2018-09-12

Vienas komentaras apie “Naglis Puteikis siūlo pašalinti Edmundą Vaitekūną iš LRTK”

  1. Labai gerai siūlo. Mano nuomonė apie šį ..kaip čia ir pavadinus..poną, yra labai bloga. Kuo mažiau tokios rūšies veikėjų bus svarbiuose valstybiniėse pareigybėse, tuo geriau.____P.S. Tik kas Naglio klausys ir jį palaikys?..:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt