P0

Svarbu, Verslas

Atstatydins Senojo turgaus vadovą? (4)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-09-13


“Atvirai Klaipėdai” sužinojus, jog uostamiesčio Senojo turgaus direktorius Arvydas Gaudiešius skaičiuoja paskutines savo darbo šiose pareigose dienas, nei jis pats, nei Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas portalo žurnalistei šios informacijos nei patvirtino, nei ją paneigė.

Ne paslaptis, jog Klaipėdos miesto valdžia ne kartą lygino Naujojo ir Senojo turgaus vadovų sugebėjimus tvarkytis savo valdose ir tie palyginimai būdavę ne Senojo turgaus vadovo naudai.  Palmiros Mart nuotr.

Tačiau S. Budino toks žurnalistės klausimas nenustebino. UAB “Senasis turgus” valdančios Klaipėdos savivaldybės administracijos vadovas teigė atsakymą turintis suderinti su bendrovės valdyba, nes pats jo dar nežinąs.

Pasiteiravęs valdybos narių S. Budinas sakė, kad direktoriaus pareigų klausimas kitą savaitę galbūt bus sprendžiamas valdybos posėdyje.

Kodėl norima atstatydinti turgaus vadovą, administracijos direktorius nekomentavo, teigęs, jog visus sprendimus priiminėja ne jis, o bendrovės valdyba.

Tuo pačiu klausimu pakalbintas A. Gaudiešius “Atviros Klaipėdos” žurnalistei teigė nieko apie planus jį atstatydinti negirdėjęs.

“Ne, nieko nežinau, dar nenuspręsta, kada bus valdybos posėdis”, – sakė jis.

Paklausus, dėl ko, jo nuomone, jo vadovavimu galėtų būti nepatenkinti ir miesto vadovai, ir bendrovės valdybos nariai turgavietės direktorius sakė negalįs komentuoti to, ko nežinąs.

“Gal kada bus aiškumai, tada ir kalbėkime”, – pokalbį baigė Senojo turgaus direktoriaus pareigas tebeinantis A. Gaudiešius.


2018-09-13

4 komentarai “Atstatydins Senojo turgaus vadovą?”

  1. Tikekimes komsija tyrima del vadovo savivales jau atlieka, o tokie komentarai, kuriuos raso straipsnio herojai yra apgailetini kaip ir atsakymu suderinimai. Labai jay CIA visi viska derina, bet CIA jau nera ka derinti

  2. 1.Didesniųjų ryklių klanas turi kažką tinkamesnio, suktesnio. 2. Matyt bus didelės rekonstrukcijos, renovacijos ir kiti labai geri senojo turgaus virsmai.O kaip žinome, tokiu atveju labai gerai pinigai plaunasi.///Matyt kažkas nusprendė kad šis direktorius kažin ar sugebės taip dirbti kaip dirba dabar pvz.Karmanovas, naujojo turgaus direktorius..:D)

    • nes Senasis turgus buvo puikiai tvarkomas, ar ne? 😀 Ir ka jus konkreciai zinote apie plovima, cia gal is savo asmenines patirties? 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt