P0

Fotoreportažai, Kultūra, Svarbu

Sėkmės istorija prasideda šiandien (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-09-14


Penktadienio vidurdienį prie Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro susirinkę žmonės tapo istorinio įvykio liudytojais –  čia, skambant teatro muzikantų fanfaroms bei dainoms, iškilmingai pranešta apie teatro pastato rekonstrukcijos pradžią ir ta proga po jo pamatais įkasta simbolinė kapsulė.

Nors teatro kolektyvas net trejus metus neturės savo nuolatinių namų ir glausis Žvejų kultūros rūmuose, iškilmių dalyvių nuotaika buvo džiugiai pakili.

Naujoji teatro direktorė Laima Vilimienė, rugsėjo 14-ąją pavadinusi istorine, ypatinga diena, teigė, jog Nepriklausomybės 100-metį švenčiančioje Lietuvoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pradeda savo naują gyvenimo etapą bei išreiškė įsitikinimą, kad po trejų metų kolektyvas sugrįš į naują teatrą, „kuriame istorija derės su modernumu”.

„Nauja sėkmės istorija prasideda šiandien”, – sakė direktorė, pridūrusi, kad į naująjį pastatą teatro kolektyvas atneš ir naują turinį.

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas teatro kolektyvui linkėjęs ištvermės ir stiprybės, teigė neabejojantis, jog Klaipėdai minint jos prijungimo prie Lietuvos 100-metį apie muzikinio teatro įkurtuves visi jau bus seniai pamiršę.

Savo ruožtu teatro rekonstrukciją atliksiančios bendrovės „Infes” vadovas Arvydas Markevičius retoriškai klausė, kokios bus naujojo teatro įkurtuvės, jei taip iškilmingai su juo atsisveikinama, bei prašė visų suinteresuotų pusių „būti ūkiškiems”, o kultūros ministrės sveikinimą perskaitęs jos įgaliotas atstovas Šarūnas Šoblinskas teatro direktorę dar pasveikino ir įgijus naują – statybos projektų vadovės – kvalifikaciją.

Muzikinio teatro, Manto Bučnio ir Palmiros Mart nuotr. 


  Kultūros straipsnių vidus

  2018-09-14

  Vienas komentaras apie “Sėkmės istorija prasideda šiandien”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.89.119)

   Galėtumėte priminti, kad buvo organizuotas konkursas kitai teatro vietai parinkti, kas konkurso komisijai vadovavo Grubliauskas ir svaigo apie teatrą Memelio miesto teritorijoje. Nors nebuvo nei teatro kaip įstaigos, nei pastato ar sklypo savininkas. Svaigimas baigėsi…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt