P0

Mums rašo

Sėkmės istorija

Atvira Klaipėda

Loreta Tamošaitienė
2018-09-14


2018 metų rugsėjo 2-9 dienomis Ispanijoje, Alikantės mieste vyko “Erasmus+” jaunimo mainų projekto „Knowing each other“ programa, kurioje dalyvavo komandos iš Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos. Jai atstovavo Klaipėdos valstybinės kolegijos technologijų fakulteto maisto technlogijų katedros II kurso 8 studentės Laura Gorodeckytė , Ugnė Lukauskytė, Austėja Kaminskytė, Dovilė Savickaitė, Greta Terebeizaitė, Kornelija Barškietytė, Viktorija Pociūtė, Ugnė Daugėlaitė ir dėstytoja Loreta Tamošaitienė.

Programos jaunimo srities tikslai – stiprinti jaunų žmonių, įskaitant mažiau galimybių turinčių, dalyvavimą demokratiniame gyvenime ir darbo rinkoje, aktyvų pilietiškumą,kultūrų dialogą, socialinę įtrauktį ir solidarumą, neformaliojo ugdymo metodais tobulinant jaunų žmonių ir su jaunimu dirbančių asmenų kompetencijas, stiprinant jaunimo sektoriaus ir darbo rinkos ryšį.

Projekto veiklų metu jauni žmonės iš skirtingų Europos Sąjungos šalių tobulino užsienių kalbų, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, žaidė žaidimus, sportavo, rengė teatro pasirodymus, atskirų šalių tematinius vakarus, laisvu laiku vyko į pažintinę ekskursiją laivu į Tabarkos salą, susipažino su Ispanijos, Bulgarijos ir Lietuvos istorija, kultūra ir menu.

Tarptautiniai švietimo projektai labai svarbūs ir naudingi siekiant stiprinti jaunų žmonių įsitraukimą į visuomenės gyvenimą, tarpkultūrinį ir tarpreliginį dialogą, ugdyti bendrąsias vertybes, kritinį mąstymą, iniciatyvumą ir kūrybiškumą, pasitikėjimą ir pasirengimą ateities iššūkiams.


  2018-09-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt