P0

Fotoreportažai, Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Stotelėje – laiminga nelaimė

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-09-15


Šeštadienio vakarą, apie 17 val. į Herkaus Manto gatvėje esančios “Universiteto” stotelės autobuso keleivių laukimo paviljoną rėžėsi automobilis “Volkswagen Tiguan”. Laimei, tuo metu keleivių paviljone nebuvo.

Įvykio vietoje buvusi klaipėdietė Ženia “Atviros Klaipėdos” žurnalistui pasakojo, kad vyriškio vairuojamas automobilis važiavo pietų kryptimi, užšoko ant šaligatvio, atsitrenkė į šiukšlinę, kuri nuskriejo į paviljoną. Pats automobilis nuo smūgio apsisuko bei atsitrenkė ir į šalia augantį medį, ir į paviljoną.

Pasak Ženios, automobilyje dar buvo ir moteris keleivė. Vyriškis esą pabėgo į Poilsio parką, o automobilyje likusi moteris buvo apžiūrėta greitosios pagalbos medikų, bet tik “susibraižė”. Įvykio vietoje buvo matyti, kad iššovė vairuotojo pusės saugos pagalvės.

Tuo metu kiti įvykio liudytojai tikino, kad už vairo sėdėjo moteris, o keleivis buvo vyras, vėliau padėjęs vairuotojai išlipti iš automobilio.

Greitosios pagalbos dispečerinės darbuotojai sakė, kad jų turimais duomenimis moteris į ligoninę nebuvo išvežta.

Pirmadienį policijos pareigūnai jau patikslino, kad automobilį iš tiesų variavo garbingo amžiaus moteris, tikinusi, jog jo nesuvaldė dėl neva slidžios kelio dangos

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2018-09-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt