Švietimas

Klaipėdos universitetui nori vadovauti šeši kandidatai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-17


Pirmadienį baigėsi terminas, iki kada buvo galima pateikti dokumentus dalyvauti viešame konkurse Klaipėdos universiteto (KU) rektoriaus pareigoms užimti. KU skelbia, kad iš viso sulaukta 6 prašymų. Kandidatų vardai ir pavardės paaiškės antradienį, po uždaro rektoriaus rinkimų komisijos posėdžio.

“Posėdžio metu bus atplėšti vokai, tikrinama, ar visi privalomi dokumentai yra pateikti. Tuomet abėcėlės tvarka bus sudarytas kandidatų sąrašas ir kartu su dokumentais perduotas Senatui bei universiteto Tarybai. Kandidatams bus išsiųsti kvietimai dalyvauti atvirame Tarybos posėdyje, kuris vyks rugsėjo 28 dieną”, – pranešime cituojama rektoriaus rinkimų komisijos narė Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė.

Asmuo, pretenduojantis užimti rektoriaus pareigas, turi būti nepriekaištingos reputacijos, turintis mokslo laipsnį arba pripažintas menininkas bei turintis pedagoginės ir vadybinės patirties, žinoti Klaipėdos universiteto Statutą. Pretendentas turi turėti ne žemesnę nei trečią valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją.

Rugsėjo 28 d. atvirame Tarybos posėdyje pretendentai prisistatys KU Tarybai, Senatui, bendruomenei.

Rektoriaus rinkimai numatomi spalio viduryje.

Iš KU rektoriaus pareigų pasitraukus prof. habil. dr. Eimučiui Juzeliūnui, gegužės 2 d. universitetui vadovauja laikinai išrinktas rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.


2018-09-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt