P0

Kultūra

Kultūros skyriaus vedėją rinko iš vienos kandidatūros

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2018-09-17


Nors dalyvauti konkurse į pusmetį buvusias laisvas Klaipėdos kultūros skyriaus vedėjo pareigas paraiškas buvo pateikę 4 asmenys, į Klaipėdos savivaldybėje vykusį konkursą praėjusią savaitę atvyko tik viena pretendentė –  šiuo metu Vilniuje gyvenanti ir dirbanti Eglė Deltuvaitė.

Nors iš 4 buvusių pretendentų konkurse Kultūros skyriaus vedėjo pareigoms užimti dalyvavo tik viena, teigiama, kad E. Deltuvaitė kultūros politiką išmano gerai. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Tik ji vienintelė dalyvavo konkurse, kiti, matyt, nepateikė reikiamų dokumentų Personalo skyriui ir pačiame konkurse, deja, labai gaila, dalyvavo tik vienas pretendentas,” –  “Atvirai Klaipėdai” sakė Klaipėdos savivaldybės Ugdymo ir kultūros departamento vedėja Nijolė Laužikienė.

Tačiau, vedėjos teigimu, pretendentė pasirodė labai gerai.

“Ji buvo įvertinta labai aukštais balais visų komisijos narių, kurie buvo iš skirtingų sričių – Viešųjų pirkimų, Teisės, Personalo, Strateginio planavimo skyrių, tai klausimai buvo užduodami ne tik iš kultūros politikos, bet buvo klausiama ir visų kitų dalykų, su kuriais susiduriama viešajame sektoriuje, ir pretendentė pasirodė pakankamai stipri”, – sakė N. Laužikienė.

Ji teigė asmeniškai E. Deltuvaitės gerai nepažįstanti, tik žinanti, kad ji dirbo prie Kultūros ministerijos esančioje viešojoje įstaigoje, rengiančioje tarptautinius kultūros projektus, kad pagal kilmę yra klaipėdietė, kad domisi ir dirba fotografijos srityje.

“Kultūros lauką, kultūros politiką, tarptautinės kultūros politiką ji tikrai gerai išmano, aš pati jai uždavinėjau klausimus šia tema, todėl tai teigiu atsakingai”, – sakė Ugdymo ir kultūros departamento vedėja, pasidžiaugusi, jog miesto kultūrai vadovaus ją gerai išmanantis ir tarptautinės patirties šioje srityje turintis žmogus.

Klaipėdos savivaldybei naujo Kultūros skyriaus vedėjo prireikė, kai šias pareigas ėjęs Narūnas Lendraitis dar pavasarį tapo Neringos savivaldybės mero pavaduoju.


  2018-09-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt