P0

Švietimas

Klaipėdos moksleiviams – pramonininkų dovana

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-21


Susipažinti su naujausiomis technologijomis gyvai Klaipėdos moksleivius paskatino miesto pramonininkai, padovanoję jiems kelionę į sostinę, kur vyko inovacijų renginys #SWITCH!, skirtas pačioms karščiausioms skaitmeninės rinkos kryptims – blockchain,  ICO, dirbtinio intelekto, kibernetinio saugumo, platformų reguliavimo temoms.

Penki autobusai, pilni 250 miesto moksleivių iš Martyno Mažvydo, Santarvės progimnazijų, Vytauto Didžiojo, Varpo ir Baltijos gimnazijų, į renginį keliavo su Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) įmonių “Fortum Klaipėda”, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija “Bega”, “Mars Lietuva”, “Klaipėdos baldai” ir “Lavango Group” parama.

KPA pranešime spaudai cituojamas šios organizacijos Švietimo, mokslo ir inovacijų komiteto pirmininkas Tomas Eikinas įsitikinęs, kad moksleiviams būtina sudaryti kuo daugiau galimybių pažinti inovacijų naujienas, kurios neišvengiamai tampa kiekvieno verslo pagrindu.

Švietimo vidus

“Tokie renginiai – puiki galimybė sudominti ir paskatinti jaunus žmones rinktis tiksliuosius mokslus, inžinerines studijas”, – sako T. Eikinas.

Rugsėjo 20 d. ketvirtą kartą Vilniuje vykusiame didžiausiame Baltijos šalyse modernių technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! susirinko apie 12 000 vyresniųjų klasių moksleivių iš visos Lietuvos.


  2018-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt