P0

Verslas

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke – kūrybiškumą skatinantys renginiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-21


Artimiausių renginių Klaipėdos mokslo ir technologijų parke leitmotyvu taps kūrybiškumas. Jį pasitelkti bus drąsinami ir rinkoje jau spėję įsitvirtinti tradiciniai verslai, ir ambicingų užmojų nestokojantys esami ar būsimieji startuoliai.

Paskutinį spalio savaitgalį į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sugrįš jau 10-osios kūrybinės dirbtuvės „Hacker Games“.

Su rugsėjo 26 ir 27 dienomis vyksiančio renginio „Design thinking and innovation training“ dalyviais dirbsiantys Airijos Maynooth universiteto mokslininkai ir dėstytojai Trevor Vaugh ir Martin Ryan, taip pat vadovauja savo kompanijai „Actionable“, kurios veikla nukreipta į inovacijų diegimo procesų inicijavimą bei spartinimą – verslo ir kitoms organizacijoms ekspertai talkina identifikuojant esminius iššūkius, padeda išlaisvinti kūrybiškumo potencialą kuriant ar tobulinant produktus bei paslaugas.

Anot pranešimo spaudai, mokymai, organizuojami tarptautinio projekto „Kūrybinių ir tradicinių įmonių bendradarbiavimas“ (CTCC) rėmuose, suburs apie 60 dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Jų gretose – nemažas būrys uostamiesčio atstovų: Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įmonės, Pilies dirbtuvių rezidentai, Klaipėdos universiteto mokslininkai, AB „Vakarų laivų gamykla“, AB „Klaipėdos nafta“ ir kitų įmonių specialistai.

O spalio 18 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas pakvies į praktinį gilinamąjį seminarą, kurį ves vadovų magistrantūros lektorė, konsultantė strateginio valdymo ir strateginio marketingo srityse Inga Uus. Lektorė į uostamiestį atvyksta su tema „Kaip kurti konkurencingą verslo modelį“.

Kas yra vertinga vartotojui ir kaip įmonei uždirbti daugiau iš to, kas vertinga vartotojui? Kaip tai, kas vertinga vartotoju, virsta pajamomis įmonei? Būtent šiuos klausimus akcentuos I.Uus, kuri taip pat yra ir tyrinėtoja, vertinanti kūrybiškumą bei siekianti dauginti jo apraiškas tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime.

Lektorė su dalyviais ne tik dalinsis naujausiomis žiniomis, bet ir kvies atlikti praktines užduotis, įsitraukti į diskusijas, taip pat visi dalyviai savo įmonei parengs verslo modelio eskizą.

Paskutinį spalio savaitgalį į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sugrįš jau 10-osios kūrybinės dirbtuvės „Hacker Games“. Renginys suteiks platformą įgyvendinti savo inovatyvias idėjas, susijusias su rinkodara, inžinerija, programavimu ir kitomis sferomis. Dalyviams talkins aukštos kvalifikacijos mentoriai. Entuziastai kviečiami jau dabar suskubti registruoti savo komandas.

Išsamesnę informaciją apie renginius bei registracijų nuorodas parkas skelbia savo internetinėje svetainėje www.kmpt.lt.


2018-09-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt