P0

Sveikata

Mesk rūkyti ir kvėpuok laisvai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-21


Rūkote ar rūko Jūsų artimieji, draugai, pažįstami? Vadinasi, šis pranešimas kaip tik Jums.

Spalio 15–19 d. nuo 17.30 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia visus rūkančius dalyvauti nemokamoje 5 dienų rūkymo metimo programoje ,,Kvėpuok laisvai“.

Iki programos pradžios rekomenduojama aplankyti internetinę svetainę www.nerukysiu.lt, kurioje galima pasitikrinti, ar esate priklausomi nuo nikotino, ir kur rasite daug kitos naudingos informacijos apie rūkymą.

Organizatoriai pataria stingant motyvacijos ar kylant abejonėms, ar tikrai norite ir esate pasiruošę mesti rūkyti, užsiregistruoti konsultacijai Priklausomybių konsultaciniame punkte, veikiančiame Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure tel.: 8 685 354 26.

Teigiama, kad lankant programą ,,Kvėpuok laisvai“ įgyjama ne tik teorinių žinių, bet gaunama praktinių patarimų (pvz., kaip įveikti abstinenciją), bendraujama su kitais rūkyti metančiais asmenimis, dalijamasi patirtimi ir pan. Į šią programą kviečiama atsivesti ir savo artimą žmogų, kuris rūkymo metimo laikotarpiu galėtų būti šalia ir palaikyti norintįjį atsikratyti rūkymo.

Šios programos idėja gimė dar 1959 metais. Programa yra patvirtinta PSO ir vykdoma daugelyje pasaulio šalių. Manoma, kad pagal šią programą rūkyti metė 20 mln. žmonių iš viso pasaulio.

Programą Klaipėdoje veda didelę teorinę bei praktinę organizavimo bei pagalbos metantiems rūkyti teikimo patirtį sukaupęs pastorius, šeimos ugdymo konsultantas Gintaras Nekis.

Dalyvių registracija į programą tel.: (8 46) 311423/ 864093348  arba el.paštu: ausra@sveikatosbiuras.lt

 


2018-09-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt