P0

Svarbu, Transportas

Nuo pirmadienio – išbandymai vairuotojams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-23


Pirmadienį, rugsėjo 24-ąją, nuo 10 val. turėtų būti uždarytas eismas dalyje Sendvario žiedo ir Tilžės gatvės. Statybininkai čia planuoja darbuotis apie mėnesį – iki spalio 24-osios.

Tokio paralyžiaus svarbioje eismo arterijoje prireikė ir dėl tiesiamų didelio diametro nuotekų tinklų, ir dėl šios sankryžos rekonstrukcijos, kurios metu žiedą pakeis šviesoforais valdomas kelių susikirtimas.

Tilžės gatvėje eismas bus uždarytas ruože nuo žiedo iki įvažiavimo į VĮ „Kelių priežiūra“ Klaipėdos padalinio teritoriją.

Dėl šios eismo schemos mėnesiui laiko bus keičiami ir autobusų maršrutai. VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) skelbia, kad ilgametė jų patirtis rodo, jog ne visada statybininkų pažadais galima tikėti, todėl pirmadienį autobusai važiuos įprastu režimu tol, kol realios sąlygos leis.

“Kai nebebus galima pravažiuoti, autobusus nukreipsime apylankomis. Kada tai nutiks, negalime pasakyti. Taigi, dalį pirmadienio dienos tų autobusų tvarkaraščiai tiesiog subyrės”, – perspėja KKT.

Įstaiga žada per pirmadienį iškabinti įspėjimus stotelėse, kur laikinai nebeliks autobusų eismo. Tą pačią dieną nukreipiamų maršrutų stotelėse žadama iškabinti ir naujus tvarkaraščius, kurie įsigalios antradienį. Naujieji tvarkaraščiai pirmadienį bus paskelbti ir įstaigos interneto puslapyje klaipedatransport.lt.

Nuo rugsėjo 25 d. 5, 5E ir 41 maršrutų autobusai (reisai šiaurės kryptimi) iš Šilutės plento neprivažiavę Sendvario žiedo suks į Paryžiaus Komunos gatvę, po to – į Komunarų gatvę ir grįš į nustatytą trasą Tilžės gatve. Pietų kryptimi jie važiuos atvirkštine tvarka.

Transporto straipsnių vidus kompas

12 ir 12A maršrutų autobusai (reisai šiaurės kryptimi) į Taikos prospektą iš Šilutės plento suks Kauno gatve. Pietų kryptimi – atvirkštine tvarka.

14A autobusas, važiuodamas į Tilžės turgų, Sendvario darbų vietą aplenks Komunarų-Paryžiaus Komunos gatvių-Šilutės plento apylanka. Grįždamas iš Tilžės turgaus darbų vietą aplenkia Mokyklos ir Bangų gatvėmis.

Tokias pat apylankas darys ir 21A autobusas, važiuodamas į Jakus ir grįždamas iš jų.

O 18 maršruto autobusas darbų vietą aplenks važiuodamas Taikos prospektu iki Senojo turgaus, sukdamas į Bangų gatvę ir toliau patvirtinta trasa.


  2018-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt