P0

Verslas

Smulkiajam verslui – nemokami profesionalų mokymai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-24


Klaipėdos valstybinė kolegija tiesia ranką įkūrusiems ar ketinantiems kurti savo verslą – profesionalių lektorių komanda telkia jėgas klaipėdiečių verslumo ir finansinio raštingumo ugdymui.

Mokymų ciklas organizuojamas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos pavedimu, realizuojant suaugusiųjų neformalaus švietimo ir tęstinio mokymosi strategiją.

Ja remiantis 2017-aisiais kolegijoje jau buvo surengta pirmoji tokia Klaipėdoje suaugusiųjų kūrybiškumo stovykla. Jos tikslas – paskatinti vyresnio amžiaus klaipėdiečius ieškoti naujų savirealizacijos būdų ir, pasitelkus kūrybą, džiaugtis gyvenimo teikiamais malonumai.

O šįkart atsigręžtą į klaipėdiečių verslumo ugdymą. Tokį mokymų poreikį, anot kolegijos pranešimo, padiktavo uostamiesčio neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi poreikių studijos rezultatai. Dalyvių skaičius šiuose mokymuose – ribotas, tad klaipėdiečiai raginami nedelsti registruotis.


  2018-09-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt