P0

Uostas ir jūra

Aukcionas atpigo 40 proc.

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-25


Turto bankas paskelbė vėl bandysiantis parduoti Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono“ akcijas.  Šį kartą pradinė 100 proc. akcijų paketo kaina bus 380,7 tūkst. eurų.

Ji yra net 40 proc. mažesnė už tą, kuri buvo nustatyta pavasarį pirmą kartą bandant parduoti šį objektą – 636 tūkst. eurų. Vėliau ji buvo sumažinta iki 572,4 tūkst. eurų, bet irgi nepasirodė patraukli.

Anksčiau aukcioną valdžiusi Žemės ūkio ministerija bandė jį prikelti naujam gyvenimui skirdama apie 1,44 mln. eurų europinės paramos, už kurią buvo įsigyta gamybinė įranga – žuvis galėjo būti filetuojama ar kitaip perdirbama pagal užsakovo poreikius. Iki tol 2004 m. taip pat gavus Europos Sąjungos paramą įsteigtas aukcionas tik pardavinėdavo žuvį. Jo pastatas buvo baigtas statyti 2007 m. birželį. Tada jam buvo išleista 5,6 mln. litų.


  2018-09-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt