Verslas

Klaipėdos pramonininkai aktyvina veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-25


Siekdami sparčiau spręsti verslo problemas, stiprinti mokymo kokybę, aktyviau dalyvauti miesto gyvenime Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) nariai nusprendė suburdami tris komitetus.

Verslo aplinkos, Darbo aplinkos bei Švietimo, mokslo ir inovacijų komitetuose dirbs KPA įmonių vadovai ir specialistai.

Šią naujovę inicijavęs KPA prezidentas Darius Butvydas yra įsitikinęs, kad komitetai pasitarnaus aktyvesniam narių dalyvavimui.

Darius Butvydas. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Esame kartu, kad sukurtumėme didesnę pridėtinę vertę savo įmonei ir miestui, o komitetai – papildomas įrankis nuveikti daugiau”, – pranešime spaudai cituojamas D. Butvydas.

Verslo aplinkos komiteto pirmininku išrinktas Arūnas Januška, UAB “Orion Global pet” techninis vadovas. Darbo aplinkos komitetui vadovaus Regina Derkintytė-Kaupienė, advokatų kontoros “Averus” advokatė. Švietimo, mokslo ir inovacijų komiteto pirmininku išrinktas Tomas Eikinas, UAB “Fortum Klaipėda” direktorius.

Teigiama, kad komitetų darbotvarkėse bus miesto taršos problemos, inžinerinių mokslų populiarinimo klausimai, Klaipėdos proveržio strategijoje numatytos priemonės ir kita.

KPA vienija 60 Klaipėdos krašto įmonių.


Verslo straipsnių visus kompas

2018-09-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt